חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
רדיוס מאה מטר: הפרטים החדשים על הסרט החדש של תקוה גדעון!

רדיוס מאה מטר: הפרטים החדשים על הסרט החדש של תקוה גדעון!

השמועה אומרת...

שתפו

רדיוס מאה מטר: הפרטים החדשים על הסרט החדש של תקוה גדעון!

למרות שעידן הקורונה או יותר נכון ה”גל” הראשון הסתיים לו, בחודש יוני הקרוב, כן ממש אוטוטו – יעלו בהוט 3 ובהוט VOD סדרת סרטים קצרים הקשורים אך ורק בנושא התפרצות הקורונה העולמית.

 

הסרט החדש בכיכובה של זוכת “האח הגדול” תקוה גדעון יחד עם שולי רנד והבמאי מאור זגורי בתוך מעגל היצירות הקצרות בנושא הקורונה ייקרא “רדיוס מאה מטר” והעלילה? דווקא מאוד מעניינת, המשיכו לקרוא!

[quads id=”1″]

רדיוס מאה מטר: הפרטים החדשים על הסרט החדש של תקוה גדעון!
תקוה, זגורי ורנד יושבים על הטקסטים

תקוה גדעון יוצאת מהבית לעולם החיצון כדי לחגוג את זכייתה, הכסף, הפרסום, אבל מסתבר שזה לא אותו עולם שהכירה. בחוץ אין קהל, אף אחד לא מחבק, נהג המונית לא לוחץ לה את היד, לא מוכן לסגור חלון, ומסביר לה למה עכשיו, כשהעולם תחת מגיפה, הדבר האחרון שמעניין אותם זה תקווה.


מעבר ליצירה הזאת של מאור זגורי שבה גדעון משתתפת, יעלו עוד 12 סרטים קצרים באותו נושא עם מיטב השחקנים הישראלים בהפקה יוצאת דופן ומסקרנת במיוחד.

[quads id=”1″]

אתם תצפו בסרט החדש של תקוה גדעון או שתעדיפו לזפזפ בשלט למשהו אחר? בואו להגיב בפוסט באינסטגרם של שמועה:

View this post on Instagram

הפרטים החדשים על הסרט החדש של תקוה גדעון נחשפים❗ 🤩 . הסרט החדש בכיכובה של זוכת "האח הגדול" תקוה גדעון ייקרא "רדיוס מאה מטר", יצירה קצרה בנושא השפעת התפרצות הקורונה העולמית❗😷 תקוה גדעון יוצאת מהבית לעולם החיצון כדי לחגוג את זכייתה, הכסף, הפרסום, אבל מסתבר שזה לא אותו עולם שהכירה❗😲 . בחוץ אין קהל, אף אחד לא מחבק, נהג המונית לא לוחץ לה את היד, לא מוכן לסגור חלון, ומסביר לה למה עכשיו, כשהעולם תחת מגיפה, הדבר האחרון שמעניין אותם זה תקוה 🤣 . הסרט של תקוה ועוד 12 סרטים קצרים נוספים עם מיטב השחקנים יעלו לאוויר במסגרת פרויקט "רדיוס מאה מטר" וישודרו במהלך חודש יוני הקרוב בהוט❗🔥 . לא יכולים לחכות לסרט❓❓ או שלא ממש תצפו בו בכלל⁉️🤔 בואו נשמע אתכם בתגובות למטה 👇🏼👇🏼 #רדיוסמאהמטר #האחהגדול #תקוהגדעון #סרט #יצירה #הוט #בידור #שמועה #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות