הלם: הזוגיות הסודית של יוצאי "האח הגדול" נחשפת לראשונה?

הלם: הזוגיות הסודית של יוצאי “האח הגדול” נחשפת לראשונה?

השמועה אומרת...

שתפו

הלם: הזוגיות הסודית של יוצאי "האח הגדול" נחשפת לראשונה?

לאחר שבבית “האח הגדול” היה נראה שמתחיל להירקם לו סיפור אהבה מעט שונה, בין בחור בן 38 עם שמגיע מרקע פוליטי שרוב העם לא הכי מסכים ומתחבר אליו לבין בחורה צעירה בת 22 שנכנסה בכלל בגלל האקס שלה שהיה דייר אחר, ליאור דואק, כאשר יצאו מהבית נראה היה שסיפור האהבה הגיע לסופו.

 

לאחר שיצאו מבית “האח הגדול, נעם לוי וניר אבישי כהן אכן התראו מספר פעמים ואף ענו בראיונות לא פעם אחת על הקשר ביניהם, ונראה שבשלב מסוים הבנו שהעניין ביניהם לא ממשיך בפן הרומנטי כמו שחלקנו ציפינו, מה שקיבל תפנית מפתיעה ממש עכשיו כאשר שמועה חשפה שאכן.. השניים במשך השבועיים האחרונים דווקא כן מנהלים מערכת יחסים מתחת לפני השטח!

[quads id=”1″]

הלם: הזוגיות הסודית של יוצאי "האח הגדול" נחשפת לראשונה?

וזאת לאחר שניצפו יחד מספרים פעמים כולל במפגש לילי לאחר יום ההולדת של חבר של ניר וגם במוצ”ש האחרון, ואם זה לא מספיק נעם חשפה תמונה זוגית שלהם ממלון OLIVE אותו מנהל חבר של ניר וזאת רגע לאחר ששאלנו אותה על פשר הקשר עם ניר.

 

אם נחבר את כל פיסות הפאזל אז נראה שהשניים אכן ניהלו בשבועיים האחרונים קשר קרוב שאינו תחת אור הזרקורים, עד שכמובן הגענו וחשפנו לכם את הכל ועכשיו רק נותר לחכות להודעה רשמית של הזוג המאושר על הזוגיות החדשה.

[quads id=”1″]

מה דעתכם על הזוגיות בין ניר ונעם? בואו להגיב בפוסט באינסטגרם של שמועה:

 

View this post on Instagram

 

המדור מוכה תדהמה❗😳 שמועה חושפת את הקשר הסודי של נעם לוי וניר אבישי כהן⁉️😱 . השמועה מספרת על כך שהשניים מאוהבים בטירוף ומנהלים מערכת יחסים זוגית כבר במשך שבועיים מתחת לפני השטח – בשקט בשקט❗🤫 . וזאת לאחר שניצפו יחד מספרים פעמים כולל במפגש לילי לאחר יום ההולדת של חבר של ניר וגם במוצ”ש האחרון, ואם זה לא מספיק נעם חשפה תמונה זוגית שלהם ממלון OLIVE אותו מנהל חבר של ניר(בסטורי שלנו) ❗ וזאת רגע לאחר ששאלנו אותה על פשר הקשר עם ניר מממ😳 . טרם נמסרה תגובה רשמית לעניין, אבל אנחנו סבורים שהשניים “יצאו מהארון” בקרוב❗😍 המומים כמונו מהחשיפה❓😲 בואו נשמע מה יש לכם להגיד ולאחל לזוג המאושר 👇🏼👇🏼 #האחהגדול #זוגיות #אהבה #סוד #חשיפה #סקופ #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות