דנית גרינברג חושפת לראשונה את בן הזוג החדש שלה!

דנית גרינברג חושפת לראשונה את בן הזוג החדש שלה!

אחרי קצת פחות משנה מאז גירושיה המתוקשרים עם יוצא "האח הגדול" והמקעקע אליאב אוזן שכבר הספיק לתחזק זוגיות חדשה עם צעירה בת 21 העונה לשם אופיר ממן. הגיע עכשיו גם תורה של יוצאת "האח הגדול" דנית גרינברג לזוגיות חדשה!

 

אפשר להגיד שהגרושים הטריים, דנית ואליאב הצליחו לסיים פרק כל אחד לעצמו ולהשיק זוגיות חדשה כ-9 חודשים לאחר הפרידה הכי מתוקשרת בעולם הבידור הישראלי אולי בשנים האחרונות.

 

לאחר שהכירו בבית "האח הגדול" וגם הספיקו להתחרות כזוג בריאלטי "זוג מנצח VIP", השניים פירקו את החבילה והוציאו את כל מה שהיה מקולקל בקשר שלהם לתקשורת במהלך שהכה הרבה מאוד גלים ועשה רעש לא קטן ואף הגיע לבתי המשפט.

דנית גרינברג חושפת לראשונה את בן הזוג החדש שלה!
דנית ואורטל עמר מדגמנות לוק נוצץ

מאז הפרידה מאליאב, דנית אומנם כן הייתה בזוגיות חדשה עם מיכאל, גרוש ואב לשניים אך מערכת היחסים לא החזיקה יותר מחודשיים בזמן שאליאב מתחזק כיום קשר רומנטי עם בחורה בת 21 בשם אופיר ממן כבר מספר חודשים. ועכשיו שוב הגיע תורה של דנית לחשוף את הזוגיות החדשה שלה עם בחיר ליבה: דודי גבריאל!

דנית גרינברג חושפת לראשונה את בן הזוג החדש שלה!

קרוב לחודש שהעלמה גרינברג מנהלת מערכת יחסים רומנטית עם החדש: דוד או אם תרצו, דודי גבריאלי, בחור בן 37 שחי ונושם את עולם העסקים. גרינברג החליטה באופן אישי לחשוף את הזוגיות עם דוד ממש היום בתמונה זוגיות שהעלתה לסטורי שלה לאינסטגרם, ושמועה כמובן פשפשה ומצאה תמונה זוגית מקצועית של השניים שטרם פורסמה(בהמשך).

דנית גרינברג חושפת לראשונה את בן הזוג החדש שלה!
דודי גבריאל ומיכל הקטנה בתמונה משותפת מחגיגות יום ההולדת לבעלה

שמועה מאחלת לזוג החדש המון מזל טוב וכמובן, ספרו לנו מה אתם חושבים על הזוגיות החדשה של דנית ודודי – בואו להגיב בפוסט הרשמי בנושא באינסטגרם שלנו:

 

View this post on Instagram

 

דנית גרינברג חושפת לראשונה את בן הזוג החדש שלה❗ 😳 . אחרי קצת פחות משנה מאז גירושיה המתוקשרים עם אליאב אוזן שכבר הספיק לתחזק זוגיות חדשה עם צעירה בת 21 הגיע עכשיו גם תורה של דנית לזוגיות חדשה❗😍 . דנית אומנם הייתי בזוגיות של חודשיים שלא החזיקה מעמד עם מיכאל, גרוש ואב לשניים אבל עכשיו מגיע קשר חדש ומלא אופטימיות עם דוד גבריאל, איש עסקים שחגג ממש עכשיו יומולדת 37 ולכבוד המאורע דנית החליטה לחשוף את הזוגיות שלהם באופן רשמי במסיבת יום ההולדת לבעלה של מיכל הקטנה❗😯 . מה תאחלו לדנית לרגל החשיפה והזוגיות החדשה⁉️☺️ אנחנו מתים לדעת מה תכתבו לנו 😁👇🏼👇🏼 #זוגיות #אהבה #קשר #חדש #התחלה #מסיבה #יומולדת #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv צילום: @eranchen_photographer @danitgreenberg @davidgabrieli

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on