הלם: הזוגיות החדשה של ירדן אדרי נחשפת!

הלם: הזוגיות החדשה של ירדן אדרי נחשפת!

השמועה אומרת...

שתפו

הלם: הזוגיות החדשה של ירדן אדרי נחשפת!

בשקט בשקט, ורחוק מעין הציבור ומדורי הרכילות ירדן אדרי(26) הצליחה לנהל במשך חודש שלם!! קשר רומנטי עם איש העסקים רועי ונונו מהרצליה פיתוח ואם זה לא מספיק הם כבר מחפשים ביחד דירה משותפת!

 

רק לפני כיממה בלבד עשתה ירדן אדרי אייטם לרשת ג’מבו סטוק, רשת חנויות סטוק במחירים נוחים והיה נראה שהיא מאוד להוטה להתלהב ממגוון המוצרים של החנות והסיבה להתלהבות כנראה גם קשורה לכך שבן זוגה החדש הוא הבעלים של הרשת!

[quads id=”1″]

ירדן אדרי בלוק מתולתל

רק לפני קרוב לחודשיים יצאה אדרי מבית “האח הגדול” ומי שחשב שליאור דואק, הדייר “התימני” שאיתו היה לה כמעט-רומן בבית עדיין ברדאר שלה כנראה שטעה, ירדן טענה שמאז שיצאה מהבית היא מקבלת הודעות רק מתימנים בראיון שנתנה לאחרונה, אבל מסתבר שזה כבר לא משנה מאיזה עדה הגברים שפונים אליה כי היא תפוסה חזק.

הלם: הזוגיות החדשה של ירדן אדרי נחשפת!
רועי ונונו גרסת 2015

אז תכירו את רועי ונונו, איש העסקים והבעלים של ג’מבו סטוק איתו ירדן מנהלת מערכת יחסים בת חודש שנחשפה ממש עכשיו, יש לציין שירדן עדיין גרה בקריית מוצקין עם ההורים אבל ככל הנראה לא לזמן רב כי נחשף גם שהשניים מחפשים מגורים משותפים יחדיו לאחר תקופת ההכרות הקצרה הזו.

הלם: הזוגיות החדשה של ירדן אדרי נחשפת!

[quads id=”1″]

בואו לספר לנו מה אתם חושבים על הזוגיות החדשה של ירדן בפוסט הרשמי בנושא באינסטגרם שלנו:

 

View this post on Instagram

 

הלם: הזוגיות החדשה של ירדן אדרי נחשפת! 😳 . בשקט בשקט, ירדן אדרי(26) מנהלת קשר רומנטי בן חודש עם איש העסקים רועי ונונו מהרצליה פיתוח ואם זה לא מספיק הם כבר מחפשים ביחד דירה משותפת❗😱 . רק ביממה האחרונה הייתה מעורבת ירדן בהשקה שקידמה את העסק של בן זוגה החדש, הג’מבו סטוק ונראה שהשניים מתקדמים במהרה לקשר מחייב במיוחד❗😲 . אז מה אתם אומרים על הקשר החדש❓המומים או שממש מרוצים⁉️ בואו נשמע את האיחולים שלכם לירדן בתגובות👇🏼👇🏼 #האחהגדול #זוגיות #אהבה #קשר חדש #שמועה #בידור #הרצליה #herzliya

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות