ליאור דואק מגיב לראשונה: האם הוא בזוגיות עם עומר נודלמן?

ליאור דואק מגיב לראשונה: האם הוא בזוגיות עם עומר נודלמן?

השמועה אומרת...

שתפו

ליאור דואק מגיב לראשונה: האם הוא בזוגיות עם עומר נודלמן?

אין ספק שמסכת השמועות סביב רומן בין יוצא “האח הגדול” ליאור דואק ליוצאת “המירוץ למיליון” עומר נודלמן מתהדקת. כולנו זוכרים את השמועות על זוגיות בינה לבין לירן דנינו שבהתחלה נשמעו מאוד דמיוניות ובסוף התבררו כנכונות, אז מה הפעם?

 

לאחר מפגשים כמעט יומיומיים בין דואק לבין הדוגמנית והשחקנית, עומר נודלמן שכמעט תמיד מסתכמים בהסתרה של המיקום המשותף של שניהם ליאור מצהיר “אנחנו חברים טובים”.

 

אם לשפוט מהגילוי הראשוני שלנו כאן במדור על הימצאות השניים בשבת הלפני אחרונה “על אותה סירה”. היה נראה שהשניים מנסים לעשות הכל מאז כדי להמשיך לא להיות באותו הפריים.

[quads id=”1″]

ליאור דואק מגיב לראשונה: האם הוא בזוגיות עם עומר נודלמן?!?ליאור דואק ועומר נודלמן באימון אצל אותו מאמן בשעות חופפות

 

מאז אותה שבת לפני כשבועיים, ליאור ועומר הספיקו להיפגש מספר פעמים לא מבוקר תוך כדי הסתרת ההמצאות המשותפת וזה כולל בין היתר מסעדות, בתי קפה, רכיבה זוגית וצמודה על קורקינט ואימון זוגי אצל אותו מאמן באותן שעות(בפריימים נפרדים כמובן).

 

כששאלנו את ליאור האם מדובר בידידות בלבד או מעבר הוא הגיבה לשמועה באמוג’י בודד: “🤷🏻‍♂️”, שככל הנראה יכול להתפרש ליותר מדי פרשנויות.

 

ייתכן גם שהקשר ביניהם נשמר בצורה כזו מסתורית כדי לא לפגוע במעריצים שעד לא מזמן תמכו בו במתכונת משותפת עם תקוה ועכשיו צריכים להתרגל לסטטוס ה”רווק” החדש או אפילו לזוגיות חדשה שאינה עם זוכת “האח הגדול”.

 

מאמינים שהשניים “רק חברים”? או חושבים שיש מעבר לזה!? בואו נשמע אתכם בתגובות לפוסט:

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

ליאור דואק ועומר נודלמן “חברים טובים” בלבד⁉️🧐 . לאחר מפגשים כמעט יומיומיים בינו לבין הדוגמנית והשחקנית, עומר נודלמן שכמעט תמיד מסתכמים בהסתרה של המיקום המשותף של שניהם ליאור מצהיר “אנחנו חברים טובים”❗😲 . אם לשפוט מהגילוי הראשוני שלנו כאן במדור על הימצאות השניים בשבת הלפני אחרונה “על אותה סירה”. היה נראה שהשניים מנסים לעשות הכל כדי לא להיות באותו הפריים..📸 . ומאז ליאור ועומר הספיקו להיפגש מספר פעמים לא מבוקר תוך כדי הסתרת ההמצאות המשותפת וזה כולל בין היתר רכיבה זוגית וצמודה על קורקינט ואימון זוגי(בפריימים נפרדים כמובן)❗😆 . מאמינים שהשניים “רק חברים”❓או חושבים שיש מעבר לזה⁉️🤔 התשובה של ליאור לשאלה הייתה “🤷🏻‍♂️” אבל עזבו, בואו נשמע אתכם בתגובות 👇🏼👇🏼 #זוגיות #מחבואים #אהבה #ידידות #חברות #חידה #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות