חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
תקוה גדעון כמו שעוד לא ראיתם ויש סיבה לכך!

וואו: תקוה גדעון כמו שעוד לא ראיתם ויש סיבה לכך!

השמועה אומרת...

שתפו

תקוה גדעון כמו שעוד לא ראיתם ויש סיבה לכך!

אפשר להגיד באופן של כמעט קונצנזוס מלא, תקוה גדעון היא בהחלט הכוכבת העולה בעולם הבידור לשנת 2020, וזה לא משנה אם אתם מתחברים אליה או לא כי איך אומרים? העובדות מדברות כבר בעד עצמן.

 

ולמה? לא זכור לשמועה כוכבת שעשתה בחודשיים את מה שתקוה עשתה, הופעות שער במספר מגזינים נחשקים, תפקיד בסדרה הכי מבוקשת ב-הוט, אינספור ראיונות ותור שלא נגמר לקמפיינים והשקות!

[quads id=”1″]

וואו: תקוה גדעון כמו שעוד לא ראיתם ויש סיבה לכך!

רק היום(שלישי) תקוה הספיקה לתפוס שתי ציפורים במכה אחת, זה התחיל ביום איפור בסטודיו של גילי אלגבי, כן אותו מאפר שעשה לתקוה את הקמפיין הראשון שלה מאז היציאה מהבית גם היה אחראי להוציא אותה בטופ שלה לכבוד צילומי שער למגזין לאשה!

וואו: תקוה גדעון כמו שעוד לא ראיתם ויש סיבה לכך!

תקוה לא עצרה בשער למגזין לאשה והספיקה להחליף לוק סופר מושקע מספר פעמים עד שהגיע לאולפנים של “פנאי פלוס” כדי להצטלם ולהתראיין למדור “שיק או שוק” אצל יוני פרוים ואין ספק שהאוהדים של זוכת “האח הגדול” כבר די משולהבים מהעניין וכבר הספיקו להצביע לה “שיק” מאות פעמים בדקות בודדות בעמוד האינסטגרם שלנו!

עם יוני פרוים, כתב הבידור של פנאי פלוס מתוך הסטורי של תקוה באינסטגרם

ספרו לנו מה אתם חושבים על הלוק החדש של תקוה, בואו להגיב בפוסט הרשמי בנושא באינסטגרם שלנו:

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

חם? לוהט? לא נשמות, לא פחות מרותח❗🔥 . תקוה גדעון מפגיזה היום בלא אחת, אלה בשתי הופעות נוצצות במיוחד❗❗😲 . זה התחיל בצילומים לשער לכבוד מגזין לאשה והמשיך לראיון ל”פנאי פלוס” ולנו יש רק שאלה אחת לשאול את העוקבים שלנו.. 😬 . שיק או שוק⁉️🤔 בואו נשמע מה אתם חושבים בתגובות 👇🏼👇🏼 #תקוהגדעון #שער #הפקה #שיקאושוק #כוכבת #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv @tikvagidon @pnaiplus @laishamag @studio_gili_algabi

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות