ירדן אדרי התלבשה קצר במיוחד והצטרפה למחאה שכולם מדברים עליה!

ירדן אדרי התלבשה קצר במיוחד והצטרפה למחאה שכולם מדברים עליה!

זה נכון שהמחאות בארה"ב מעלים אדים רבים בתקשורת הישראלית, ובזמן שזוכת "האח הגדול" החליטה לעלות לראיון מול לירון ויצמן ונלי תגר ולהשוות את המחאה והמצב בארה"ב אל מול המצב בארץ לרבות הקהילה האפרו-אמריקאית אל מול הקהילה האתיופית והמשטרה שבאמצע.

 

יוצאת "האח הגדול" אחרת שהגיע למקום השני, ירדן אדרי דווקא החליטה לקחת חלק בהפקת אופנה למען מחאה אחרת אבל לא פחות בוערת במדינתנו הקטנה, מחאת המכנסיים הקצרים.

ירדן אדרי התלבשה קצר במיוחד והצטרפה למחאה שכולם מדברים עליה!

לאחר שהדיון הציבורי בדבר תלמידות בית ספר שלא הורשו להיכנס לבתי הספר בשל מכנסיהן הקצרים התפרץ והגיע לכל מקום במדיה, ירדן אדרי החליטה גם לקחת חלק במאבק בהפקה שכולה למען העצמה נשית.

 

בעקבות הסערה, מגזין israel fashion magazine יצא בהפקת אופנה מיוחדת בשיתוף עם כוכבת "האח הגדול" ירדן אדרי שעלתה על מכנסון סופר קצר למען המטרה החשובה וגם יש לה מסר בעניין שצריך להגיע לכל נערה.

כמה קצר? כמה שתרצי: אדרי דוגלת בחופש בחירה מוחלט ואינדיבידואלי

 

לירדן אדרי בהחלט יש מה להגיד בקשר למחאת המכנסיים הקצרים והצד שלה מאוד ברור:"אין מקום להפלייה בין גבר או אישה. שהייתי בתיכון לא הרגשתי שהיתה הפלייה אז בטח לא בעידן שלנו. בחורה יכולה ללבוש מה שבא לה ולהרגיש בנוח."

ירדן אדרי התלבשה קצר במיוחד והצטרפה למחאה שכולם מדברים עליה!

בואו לשתף אותנו מה אתם חושבים על ההפקה החושפנית ועל תגובתה של ירדן בנושא המחאה בפוסט הרשמי:

 

View this post on Instagram

 

ירדן אדרי התלבשה קצר במיוחד בהפקה למחאת המכנסיים הקצרים❗😳 . לאחר שהדיון הציבורי בדבר תלמידות בית ספר שלא הורשו להיכנס לבתי הספר בשל מכנסיהן הקצרים התפרץ והגיע לכל מקום במדיה, ירדן אדרי החליטה גם לקחת חלק במאבק בהפקה שכולה למען העצמה נשית❗😯 . בעקבות הסערה, מגזין israel fashion magazine יצא בהפקת אופנה מיוחדת בשיתוף עם כוכבת "האח הגדול" ירדן אדרי שמסרה את דברה בעניין:"אין מקום להפלייה בין גבר או אישה. שהייתי בתיכון לא הרגשתי שהיתה הפלייה אז בטח לא בעידן שלנו. בחורה יכולה ללבוש מה שבא לה ולהרגיש בנוח." . מסכימים עם הדברים של ירדן❓חושבים שמטרת ההפקה הזאת חשובה וקריטית⁉️🤔 בואו נשמע מה אתם חושבים בתגובות 👇🏼👇🏼 #האחהגדול #מכנסיים #מחאה #הפקה #ירדןאדרי #אופנה #תלאביב #telaviv @fashionisrael.mag @maya_oshri_cohen @iyardenedri

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on