ירדן אדרי ואמלי פרי הורידו עוקב ואז הגיעה התגובה: "נפגעתי ממנה"!

ירדן אדרי ואמלי פרי הורידו עוקב ואז הגיעה התגובה: “נפגעתי ממנה”!

השמועה אומרת...

שתפו

ירדן אדרי ואמלי פרי הורידו עוקב ואז הגיעה התגובה: "נפגעתי ממנה"!

זוכרים את הריב של ירדן אדרי ואמלי פרי בבית “האח הגדול” כאשר אמלי טענה שירדן התעלמה ממנה ושהיא לא משפחה שלה כי היא לא התייחסה אליה וירדן השיבה שהיא אמרה לה הכל בפנים וכעסה עליה שישבת עם תקוה ומישל?

 

אותו פיצוץ שנחתם במשפט של ירדן(לא בפנים של אמלי): “אין אצלי חצי חבר, תתקדמי, סופר צביעות – שלוכלנד לא אצלי. מדברת אלי בשפה של נתניה”? אז אפשר להגיד שפיצוץ דומה קרה עכשיו שוב במתכונת קצת שונה ממה שקרה בבית “האח הגדול”.

[quads id=”1″]

 

מי שלמרות הפיצוץ הגדול הזה היו הסיסטרס האמיתיות בבית “האח הגדול”, ירדן ואמלי החליטו להוריד אחת מהשנייה עוקב ונראה שלאמלי יש מה להגיב בנושא:“נפגעתי ממנה”.

 

אמלי סיפרה לשמועה איך היא וירדן בכלל הגיעו למצב הזה של הסרת עוקב:“בבית היינו חברות הכי טובות ובחיים האמיתיים כנראה שזה לא מחזיק”.

ירדן אדרי ואמלי פרי הורידו עוקב ואז הגיעה התגובה: "נפגעתי ממנה"!
ירדן ואמלי בבית “האח הגדול” החברות הכי טובות אבל היו גם פיצוצים

 

ויכול להיות שכל המצב הזה נוצר בגלל ירדן? אמלי המשיכה וסיפרה לשמועה בעקבות הסרת העוקב המשותפת: “את ירדן אני מאוד אוהבת מאוד מאוד אוהבת אבל חברות זה דו סיטרי.. זה טנגו לא מספיק שצד אחד מנסה ומתאמץ”

 

שמועה לא הצליחה לקבל את תגובת ירדן בנושא.

 

בואו להגיב ולהגיד מה אתם חושבים על הכתבה בפוסט הרשמי בעמוד האינסטגרם של שמועה:

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

זה לא היה צפוי בכלל❗😱 ירדן אדרי ואמלי פרי הורידו עוקב❗ 😲 . מי שהיו הסיסטרס האמיתיות בבית “האח הגדול”, ירדן ואמלי החליטו להוריד אחת מהשנייה עוקב ונראה שלאמלי יש מה להגיב בנושא:”נפגעתי ממנה”❗😲 . אמלי סיפרה לשמועה איך היא וירדן בכלל הגיעו למצב הזה של הסרת עוקב:”בבית היינו חברות הכי טובות ובחיים האמיתיים כנראה שזה לא מחזיק”❗😢 . ויכול להיות שכל המצב הזה בגלל ירדן לדברי אמלי? “את ירדן אני מאוד אוהבת מאוד מאוד אוהבת אבל חברות זה דו סיטרי.. זה טנגו לא מספיק שצד אחד מנסה ומתאמץ”❗😯 . חושבים כמונו שהשתיים צריכות להחזיר עוקב במידי❓או עדיף שכל אחת תתרכז בחיים שלה⁉️😌 בואו נשמע מה יש לכם להגיד למטה👇🏼👇🏼 #שמועה #בידור #סקופ #בלעדי #חברות #עוקב #האחהגדול #סולחה

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות