תקוה מספרת על יחסי המין עם ליאור והוא חושף את הזוגיות עם עומר נודלמן!

ליאור דואק מאשר את הזוגיות עם עומר נודלמן וחושף למה הוא ותקוה נפרדו!

אחרי אינספור הכחשות על קשר זוגי והתחמקויות ממצלמות הפפראצי. ליאור דואק חושף בראיון עם ליאור וייצמן ולירון תגר ברדיו 102FM על כך שהוא "יוצא עם מישהי חדשה" והמישהו הזאת היא אכן עומר נודלמן.

 

ליאור דואק עלה לראיון ברדיו אצל לירון ונלי וחשף מספר דברים מאוד עסיסיים, ליאור סיפר על הקושי מהפרידה מתקוה:"כזוג אנחנו נכשלנו, היינו רבים הרבה. וזה כאב לנו הרבה יותר מאשר שזה כאב לתומכים שלנו".

ליאור דואק מאשר את הזוגיות עם עומר נודלמן וחושף למה הוא ותקוה נפרדו!

בראיון של תקוה לעיתון "לאשה" עליו היא מככבת בשער אמרה תקוה בין היתר על ליאור בצורה סופר חושפנית:"ליאור הוא אחד הדברים. בואי נגיד שהיינו ביחד כמה שבועות בסגר בקורונה ולא שיחקנו דוקים. הוא חתיך אש, רומנטי והסקס איתו מטורף"

 

ליאור היה מאוד נבוך בראיון כאשר ציטטו לו את המשפט הזה של תקוה ממגזין "לאשה" ולא ממש היה מוכן להגיב מכיוון שאחותו שומעת את הראיון ובאופן כללי הסביר ש"לא נעים לי לדבר על חיי המין שלי" והוסיף:"אם היא מדברת ככה בפתיחות אז זה שלה, אני פחות רגיל לדבר ככה בפתיחות אבל זאת תקוה.. וזאת מה שמאפיין אותה".

ואז הגיעו השאלות על עומר נודלמן וליאור סיפר איך עומד בביקורת מאוד קשה מהמעריצים:"אנשים מצפים ממך.. כאילו אתה בובה שלהם וכאילו אם אתה לא עושה את מה שהם עושים לפי הדרך שלהם הם מקללים אותך על זה, והם מקללים את המשפחה שלך על זה, והם באים גם מחוץ לבית שלך על זה".

ליאור דואק עומר נודלמן
ליאור מאשר את הקשר עם ליאור נודלמן

 

והוסיף בקשר עם נודלמן והאש שחטף מהמעריצים:"זה שאני עכשיו יוצא עם מישהי עכשיו זה מבחינתם הדבר הכי דוחה שעשיתי בחיים שלי. אני בן אדם חרא, אני אפס, אני בן ז*נה אני כל הקללות שאת רוצה בעולם הזה חטפתי וגם מי שאני יוצא איתה: עומר"

 

הקשיבו לראיון בקטע הבא ובואו להגיב ולהגיד לנו מה אתם חושבים:

View this post on Instagram

ליאור עלה לראיון אצל לירון וייצמן ונלי תגר ברדיו 102FM וחשף מספר דברים מאוד עסיסיים❗😳 . מה שתפס בעיקר את אוזננו הייתה הסיבה שהקשר עם תקוה לא צלח את מבחן המציאות, המצב שנקלע אליו כאשר הקשר עם תקוה נגמר והתחיל לצאת עם עומר נודלמן, ואיך הגיב לכך שתקוה אמרה ש"הסקס איתו מטורף"⁉️😲 . מה דעתכם על התגובות של ליאור❓רואים את הדברים עכשיו בצורה קצת אחרת⁉️🤔 בואו נשמע מה אתם חושבים בתגובות👇🏼👇🏼 #האחהגדול #זוגיות #סקס #תקוהגדעון #ראיון #102FM #רדיו #שמועה #בידור הראיון המלא אצל >> @lironweizman @lior.duek @nooltagar @tikvagidon @__omernudelman__

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on