אלון וולקוביצקי פותח פה על אודליה סוויסה וכל זה בגלל שלא הוזמן למסיבה?

אלון וולקוביצקי פותח פה על אודליה סוויסה וכל זה בגלל שלא הוזמן למסיבה?

הדרמות בין דיירי העונה האחרונה של "האח הגדול" לא נגמרות גם חודשיים לאחר שהתוכנית הסתיימה. אלון וולקוביצקי ידוע בתור אחד שלא שומר בבטן את מה שיש לו לומר, במיוחד כלפי איש השמאל, ניר אבישי כהן ודייר נוסף שבו הוא מטיח ביקורת בכל הזדמנות, ליאור דואק.

 

אז מה קרה שאודליה חטפה פוסט מאוד ארוך וביקורתי מאלון שהתלווה לסטורי ובו כתוב "הפקולטה לצביעות, לקקנות ורדיפת פרסום" עם תמונה שלה ושל דיירי "האח הגדול" שהגיעו שלשום למסיבת האיחוד בביתה שבירוחם שלשום? המשיכו לקרוא

אלון וולקוביצקי פותח פה על אודליה סוויסה וכל זה בגלל שלא הוזמן למסיבה?
דיירי "האח הגדול" שהוזמנו והגיעו למסיבה – אלון לא חלק מהמוזמנים ופה ניצתה האש?

 

אלון שהיה מופתע שלא קיבל הזמנה מאודליה למסיבת האיחוד בזמן שדיירים אחרים שכלל לא שהו עמה בבית או היו פחות קרובים אליה כן קיבלו כתב את הפוסט הבא לאודליה סוויסה:

 

"שלום לך אודליה סויסה היקרה והמקסימה .

האמת שדווקא ממך ציפיתי ליותר מהצביעות הנוטפת והכל כך מוכרת של הנוכחים הנכבדים שהגיעו בהזמנתך למסיבה המושקעת שלך.
ראיתי שטרחת והתאמצת מאד אמש וזה מקסים ומלבב.

 

ממש מסיבת אלף לילה ולילה עשית, באמת כל הכבוד על ההשקעה.
אבל אודליה היקרה…במסיבות כמו גם בחיים עצמם יש דברים מעט יותר חשובים מתפאורה מפוארת מלאת נצנצים, אוכל טוב, בשר רך וערב לחיך, דרינקים רווי אלכוהול ואפילו זררות מלאות שמחה וצהלה —כבוד מינימלי לבני אדם.

ראיתי גם שאורח הכבוד שלך שאף הודה לך בנאום חוצב להבות היה ההוא שמשווה בין ״המנהיג הבלתי מעורער של ישראל״ לצוררים הנאצים היטלר וגרינג- אני בטוח שמרביתם של תושבי ירוחם אם היו קוראים את הפוסט שלו אודות היטלר וגרינג וההשוואה בינם לבין המנהיג שלנו…היו באים בהמוניהם להפגין מחוץ למסיבה .

אז רציתי להזכיר לך אודליה יקרה שהיה דייר אחד בבית האח שבשלושה ימים שהיה איתך בבית עוד בטרם שהאח הגדול של השמאלנים העיף אותו מהבית…הוא היה היחיד שהגן עלייך מול אלו שטענו שאת פוקדת על אנשים לשטוף כלים ושחלקם חגגו אצלך אמש וקיבלו אפילו בלון יפה עם תמונתם חקוקה עליו … והאמת אודליה…שאם היית מזמינה אותי למסיבה הייתי מודה לך בנימוס רב ולא הייתי מגיע כי חלק מהמוזמנים שלך לא הייתי מוכן לפגוש גם אם הייתי זקוק להשתלת כליה והם היו התורמים היחידים עליי אדמות שיכולים להציל את חיי…

 

אבל אודליה…כן הייתי מודה לך בנימוס ומקרב לב ומעריך את ההזמנה ומגיע לפגוש אותך ואת משפחתך המקסימה בהזדמנות הקרובה בלי מצלמות וסטורי ואינסטושים ומחשבות שהשמש זורחת לי מהאחוריים שלי… ראיתי שבחרת להזמין למסיבה המושקעת שלך גם דיירים שכלל לא היו איתך בבית בתקופה ששהית שם שהפכו גם ל ״משפחה״ חדשה… ראיתי שבחרת להזמין גם מלהקים רודפי פלאשים ובחינמים שאצים רצים מבוקר ועד ליל במרדף אחר עוד תמונה חסרת משמעות ותוכן אמיתי עם מתמודד כזה או אחר…

אודליה סוויסה מסיבה
אודליה ואבי סוויסה בהכנות למסיבה שאליה לא הוזמן אלון

כתבת לי הבוקר ״חשבתי עליך ומאוד רציתי שתבוא,אפילו אמרתי לבעלי בא לי שאלון יבוא גם.אבל איפה אני ימצא אותו.😔״… וואלה אודליה ??? לא מצאת אותי ???🤔🤔🤔 את יודעת אודליה…בעוד חודש, בעוד חודשיים , אולי אפילו בעוד שלושה חודשים.. כשאף אחד לא באמת יזכור מי השתתף באח הגדול וכל הבלונים שחגגת איתם אמש כבר לא יהיו נפוחים…או נפוחים מעט פחות… אני עדיין אזכור את העלבון הזה ממך.

על פי רוב אני אדם נטול אגו והכל כמעט עובר לידי ולא נוגע בי.
אז למה בעצם שאזכור את זה אודליה ??? כי דווקא ממך, כן, דווקא ממך ציפיתי ליותר.

 

וזה לא נגמר בזה!! אודליה הגיבה לפוסט של אלון שלא ממש התלהב ממה שהיה לה לומר ונתן לה תגובה חריפה אף יותר – המשיכו לעמוד הבא!

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1