חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
לירז אסייג ושחר לבנגרונד נצמדו מאוד בבריכה וחטפו אש!

לירז אסייג ושחר לבנגרונד נצמדו מאוד בבריכה וחטפו אש!

השמועה אומרת...

שתפו

לירז אסייג ושחר לבנגרונד נצמדו מאוד בבריכה וחטפו אש!

אחרי שנדהמנו מחשיפת הקשר וההכרות יוצאת הדופן והמרגשת של לירז אסייג ושחר לבנגרונד, נראה שהשניים לא מפסיקים לגזור כותרות בביצה המקומית בין אירוע מסוקר לבין תגובות המעריצים הנלהבות.

 

רק שביום שישי האחרון לירז ושחר שבילו יחדיו ב-HOLMES PLACE ברחבת הבריכה הצליחו לגרור מעט אי נוחות בקרב יושבי המקום שהביעו טענות על התנהגות מינית בוטה מצידן, לירז הגיבה שמדובר ב“שקר מוחלט” ושלא הייתה התערטלות.

[quads id=”1″]

לירז אסייג ושחר לבנגרונד נצמדו מאוד בבריכה וחטפו אש!
צילום מסך מתוך צילום של אור דנון

 

למרות האהבה והסימפתיה כלפי הזוג המיוחד הזה לאחרונה, נראה שבעקבות אותו מקרה בסופ”ש האחרון הגיעו כלפיהן לא מעט ביקורות כאשר השתיים נכחו בבריכה בגבעת שמואל, איזור הידוע באוכלוסייתו הדתית שלא ממש אהבו את הקרבה המוגזמת לטענתם של הזוג.

 

לדברי העוברים ושבים שהחליטו להביע ביקורת כלפי התנהגות הזוג בשטח הפומבי נמסר בתקשורת כי:“הם כמעט עשו סקס, ליד המון ילדים דתיים ובלי שום בושה, זה ממש לא קשור לנטייה מינית – גם סטרייטים לא מתנהגים ככה בפומבי”

 

עוד נטען מאישה נוספת כי:”כל מי שהיה בסביבת הזוג לקח את הילדים שלו וברח, ככה לא מתנהגים ליד ילדים. מישהו ניגש אליהם והעיר להם אבל לירז השתיקה אותו והם המשיכו בשלהם. מילא להתנהג ככה בים באיזו פינה, אבל ככה ליד ילדים בפומבי? אין בושה?”.

 

לירז אסייג הגיבה:“מדובר בשקר מוחלט, מי ששלח את זה מחפש צהוב, לשון הרע ולהרע. אני עם דלקת חמורה ברגל שמאל, עשיתי אפילו בדיקת MRI ואני ממש סובלת מכאבי תופת”.

[quads id=”1″]

“שחר הדואג והאוהב צריך לשאת בזה שכל הזמן צריך לעשות לי עיסויים ומי שצילם ניצל בדיוק כמה דקות שהוא עשה לי מסאז’ בשביל הכאבים. לא היה שם שום דבר מיני או התערטלות, הוא נטו עזר לי כי אני סובלת מכאבי תופת”.

“מדובר בכמה דקות בלבד, בשאר הזמן שיחקנו קלפים, בפלאפון ובילינו ביחד, כך שזה מישהו שמחפש רכילות. אף אדם לא ניגש אלינו, גם זה שקר. אם מישהו היה מבקש, הייתי שואלת מה מפריע כי אני סובלת והרגל שלי נפוחה, ואם בכל זאת היה מפריע אז ברור שהייתי מתחשבת. זה לא תואם לאופי שלי לסלק מישהו”.

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות