ליאור מי? תקוה גדעון בזוגיות חדשה עם בחור שאולי אתם מכירים!

ליאור מי? תקוה גדעון בזוגיות חדשה עם בחור שאולי אתם מכירים!

למרות הניסיונות של זוכת "האח הגדול" תקוה גדעון להכחיש את הקשר הזוגי החדש שלה בראיונות בתקשורת ועל כך שהשניים שנצפו במשותף לפני קרוב לשבועיים במה שנראה כמו דייט רומנטי על יין בחוף הים. עכשיו זה רשמי והיא אכן בתחילתו של קשר רומנטי.

 

רק לפני מספר ימים התראיינה תקוה בקצרה בהקשר לדור כהן, איתו נצפתה במספר אירועים נפרדים במיוחד באיזור חוף הים ונתנה תשובות לא כל כך מתחמקות וישירות כגון – לא כל בחור שאני מצולמת איתו ביחד זה דייט, מה שמתברר כעת כשקר לבן בשביל לא לחשוף את הקשר שנרקם לו שם.

 

או שאולי זה שעשע אותה להגיב באותה צורה שליאור דואק הגיב כשנשאל על עומר נודלמן בתחילת הקשר ואמר שהם רק "חברים טובים"!?

ליאור מי? תקוה גדעון בזוגיות חדשה עם בחור שאולי אתם מכירים!
תקוה גדעון, צילום מתוך מגזין לאישה

אז תכירו את החבר החדש של תקוה, דור כהן, תחקירן בערוץ רשת 13 שאולי חלקכם מכירים מהמדור "שווה כסף" ומפרשיות כמו אנשי המקצוע המתחזים ב"וויפיקס" או "לאן נעלמו הכלבים".

ליאור מי? תקוה גדעון בזוגיות חדשה עם בחור שאולי אתם מכירים!

תקוה גדעון דור כהן פפראצי תמונות
תקוה גדעון ודור כהן(בחץ) מבלים בים בשבת

 

כפי שאתם זוכרים, עד לא מזמן תקוה גדעון הייתה בזוגיות עם מי שהכירה בבית "האח הגדול" – ליאור דואק – שאת הזוגיות שלהם דיירת "האח הגדול" אחרת כנתה "אהבה שהיא בדיחה" – הזוגיות שלהם כאמור לא הצליחה ולימים ליאור יוצא עם יוצאת "המירוץ למיליון" והדוגמנית עומר נודלמן, בהמשך כתבה נוספת הקשורה לתקוה ועומר!

 

מה תאחלו לתקוה לכבוד הזוגיות החדשה שלה? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה:

 

View this post on Instagram

 

למרות ההכחשות: תקוה גדעון משיקה קשר זוגי חדש❗ 🥰 . קולולולולוווו❗😍 נחשף כי זוגיות חדשה מתבשלת בגזרתה של זוכת "האח הגדול" יחד עם תחקירן ערוץ 13, דור כהן❗😳 . תקוה ודור נצפו יחדיו במספר בילוים משותפים ונראה שעכשיו הם כבר מפסיקים לכבות את השמועות ❗😊 . מה תאחלו להם לכבוד הזוגיות החדשה⁉️💕 בואו נשמע אתכם בתגובות 👇🏼 👇🏼 #האחהגדול #אהבה #זוגיות #הפתעה #הלם #תלאביב #telaviv #תקוהגדעון

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on