מצפצפת על ההנחיות? ירדן אדרי התעלמה מהשומר וגרמה לסערה ברשת!

מצפצפת על ההנחיות? ירדן אדרי התעלמה מהשומר וגרמה לסערה ברשת!

מס' 2 של "האח הגדול" האחרון, ירדן ג'ורדי אדרי מעט מסתבכת? ועל האש הפעם: ירדן מגיע למלון הרודס בתל אביב וכאשר היא נכנסת בכניסה הראשית למלון היא לגמרי ללא מסיכה ועם הראש בתוך הטלפון, בימים כתיקונם הדבר הגיוני ביותר ואף לגיטימי..

 

אבל מה קרה כאשר השומר הוותיק שבא לבצע את עבודתו וניגש למדוד לאדרי את החום כשהיא הייתה אמורה לעצור לשנייה בודדת בלבד! וזאת בשביל שהוא יוכל לכוון את מד החום לראשה, בדיוק כמו כל עוברי האורח האחרים? זה לא ממש צלח לו

מצפצפת על ההנחיות? ירדן אדרי התעלמה מהשומר וגרמה לסערה ברשת!

אדרי כנראה הייתה עסוקה כל כך בטלפון הנייד שלא הרימה אפילו את ראשה לכיוון השומר שבסך הכל ניסה לבצע את עבודתו ולדאוג לשלום באי המלון בהתאם להנחיות שקיבל.

 

מיד לאחר שהסרטון פרסום בעמוד באינסטגרם של "ערב טוב" הוא כבר זכה למאות תגובות קשות מאוד נגד יוצאת הראלטי כגון:"חיה בסרט מינימליות של כבוד לאדם יותר מבוגר ומעבר לכך לאיש ביטחון ממש מודל להערצה🤦🏻‍♀️ תתבגרי".

 

והיו גם כמה תגובות להגנתה כגון:"לא שמה לב לבן אדם והוא ממש לא ביקש ממנה לעצור , אם היה מבקש היא לא הייתה ממשיכה ללכת ככה תהיו בטוחים".

 

אבל תגובה שבלטה במיוחד היא של הסטנדאפיסט והקומיקאי חן מזרחי שלא חסך במילים כנגד אדרי וכתב:"מדובר בפליטת ראלטי שנשאר לה עוד דקה וחצי של תהילה, עוד רגע החיים מורידים אותה מהעץ והיא תחזור להסתכל לאנשים בעיניים."

מצפצפת על ההנחיות? ירדן אדרי התעלמה מהשומר וגרמה לסערה ברשת!
חן מזרחי שומר על ההנחיות – לצד שלום אסייג
צוחקת על כולם או שסתם נטפלים אליה? אדרי

צפו בקטע המלא וספרו לנו מה אתם חושבים: ירדן הגזימה לגמרי או שדווקא ההתנהגות שלה לגיטימית? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה:

 

View this post on Instagram

 

ירדן אדרי מתעלמת מבדיקת חום וחוטפת⁉️😱 . יוצאת "האח הגדול" ירדן אדרי הגיע למלון הרודס בת"א ולא ממש התנהגה בהתאם להנחיות כאשר השומר בכניסה למלון בא למדוד לה את החום⁉️ 😲 . לאחר המקרה הזה בו ירדן לא עצרה כדי למדוד החום ופשוט התעלמה מהשומר היא חטפה אש תופת מהמגיבים❗🔥😳 . אחד המגיבים היה הסטנדאפיסט חן מזרחי שכתב לה: "מדובר בפליטת ראלטי שנשאר לה עוד דקה וחצי של תהילה, עוד רגע החיים מורידים אותה מהעץ והיא תחזור להסתכל לאנשים בעיניים."❓👀 . חושבים שירדן הגזימה לגמרי❓או שדווקא ההתנהגות שלה לגיטימית⁉️🤔 בואו נשמע אתכם בתגובות👇🏼👇🏼 #האחהגדול #ירדןאדרי #התעלמות #חוצפה #לגיטימי #בדיקה #סקר #אמת #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv קרדיט: ערב טוב עם גיא פינס – @erevtov @hen.mizrahi

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on