חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
ליאור דואק וירדן אדרי עושים את זה שוב ביחד!?

ליאור דואק וירדן אדרי עושים את זה שוב ביחד!?

השמועה אומרת...

שתפו

ליאור דואק וירדן אדרי עושים את זה שוב ביחד!?

אפשר להגיד שליאור דואק וירדן אדרי גזרו לא מעט כותרו כאשר היו בבית “האח הגדול”, למרות הכימיה ביניהן בבית המדובר במדינה הם לא נחלו הצלחה בפאן הזוגי בבית כאשר אדרי הייתה מעוניינת בליאור אבל הוא היה מעוניין בה תחילה באופן יותר “קליל”, וכשהדברים ביניהם לא התחברו ליאור מצא אהבה אצל הדיירת תקוה גדעון.

 

מאז היציאה מהבית עברו יותר מחודשיים ומים רבים זרמו בנהר, כזכור, גם היציאה של אדרי לגבי הזוגיות של ליאור ותקוה שנשמעה אומללה באותו הזמן לחלק מהצופים:”אהבה שהיא בדיחה” קיבלה תפנית בעולם המציאות כאשר זה התחיל לצאת עם הדוגמנית עומר נודלמן לאחר שהוא ותקוה נפרדו.

[quads id=”1″]

ליאור וירדן בקמפיין משותף ליופלה? עלו באותו טיימינג

אז לאחר תקופה מאז סיום העונה בה ליאור הספיק להיפרד מתקוה ולהיצמד לחדשה: הדוגמנית ויוצאת “המירוץ למיליון” עומר נודלמן וירדן אדרי גם נכנסה לזוגיות עם איש העסקים רועי ונונו – מסתבר שהשניים חזרו לדבר ואף השלימו פערים!

 

ליאור סיפר בלייב עם ניר אבישי כהן לפני כיומיים שהוא וירדן דיברו “אחלה ירדן” וגם סיפר שהעניינים ביניהם “באווירה טובה”, כל אחד בזוגיות שלו אבל לגמרי השלימו למרות המתיחות והיריבות הרבה שהייתה ביניהם כאשר תקוה הייתה בתמונה לפחות.

[quads id=”1″]

היום בבוקר העלו ליאור וירדן בעמוד האינסטגרם שלהם פוסט פרסומת לגלידה של יופלה בתזמון כמעט זהה, ומה שנראה אולי אקראי תחילה מכיוון שהמון מפורסמים העלו את אותה הפרסומת יכול להתפרש גם כאסטרטגייה פרסום מאוד חכמה, כאשר ירדן וליאור היו היחידים מעונת האח הגדול האחרונה שהשתתפו והעלו תמונה של הגלידה ועוד בתיאום מעניין…

ליאור נשבר? "רוצה להיכנס עם ירדן למקלחת אבל יש מצלמות"

שמועה לא מאמינה בצירופי מקרים שכאלה ולמרות שהשניים כרגע בזוגיות ולא האחד עם השנייה, נמשיך לעדכן במתרחש!

 

מה אתם חושבים – מתקרבים שוב או מדובר בצירוף מקרים מקצועי? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה:

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

ליאור דואק וירדן אדרי עושים את זה שוב ביחד⁉️😱 . אפשר להגיד שלצמד שלא צלח בפאן הזוגי בבית “האח הגדול” ליאור וירדן כנראה יצא קצת יותר מ”לדבר” מאז היציאה מהבית והפרידה של ליאור מתקוה⁉️😳 . ליאור חשף בלייב עם ניר רק לפני כיומיים שהוא וירדן דיברו והכל “באווירה טובה” ביניהם למרות שכל אחד נמצא בזוגיות משלו אבל מה תגידו על השניים שהעלו קמפיין תואם שמרגיש זוגי כמעט באותה שעה היום ליופלה פריזי⁉️😯 . חושבים שהשניים חזרו להיות חברים טובים או אפילו מעבר❓או שסתם מדובר בצירוף מקרים⁉️🤔 בואו נשמע מה יש לכם להגיד בתגובות 👇🏼👇🏼 #האחהגדול #זוגיות #קאמבק #יחד #חשיפה #שמועה #בידור #yoplait_freezy #הרצליה #herzliya

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות