פאדיחות בשידור חי: ירדן אדרי ניתקה לרונן פייגנבוים בפנים!

פדיחות בשידור חי: ירדן אדרי ניתקה לרונן פייגנבוים בפנים!

השמועה אומרת...

שתפו

פאדיחות בשידור חי: ירדן אדרי ניתקה לרונן פייגנבוים בפנים!

יוצא “האח הגדול” רונן פייגנבוים והשדרן שי מלול עלו לשידור חי לתוכנית של אונליין TV והנושא המרכזי שלהם היום: ירדן אדרי ותקרית ההתחמקות מבדיקת החום בבית המלון “הרודס” בתל אביב.

 

היה נראה כי שי ורונן נכנסו לתפקיד “השוטר הטוב – השוטר הרע” – שי מלול דיבר בגנות ירדן ודווקא רונן פייגנבוים שלאחרונה גם היה בסוג של פיצוץ מול ירדן אדרי היה זה שהגן עליה מול ההתקפות של שי נגד ירדן.

[quads id=”1″]

פאדיחות בשידור חי: ירדן אדרי ניתקה לרונן פייגנבוים בפנים!
שי פתח על ירדן ורונן דווקא הגן עליה

בהמשך השידור שי מלול עשה השוואה בין תקוה גדעון לירדן אדרי ועל כך שתקוה צנועה ואלגנטית מול ירדן שמתנהגת בהתנשאות ואפילו אשמה ב”התפשטת הקורונה”, עם התנהגות של “מינימום המלכה אליזבט”.

 

רונן מנגד הגן על אדרי ואמר שבדיקות החום האלה זה חרטא וזה אפילו לא דורש אייטם שירדן דילגה על הבדיקה בכניסה למלון וסתם עושים מזה רעש – “כל עם ישראל בלי מסיכות בחוץ ואתה בא על ירדן!”.

 

ואז באופן פתאומי ירדן עלתה לשידור או יותר נכון החזירה טלפון לאולפן שעלה בלייב וכאשר שי מלול הסביר לירדן שהיא עלתה לשידור עם רונן פייגנבוים ושי מלול, ירדן פשוט ניתקה להם את השיחה בפנים בלי להתבלבל!

פאדיחות בשידור חי: ירדן אדרי ניתקה לרונן פייגנבוים בפנים!
ירדן אדרי: לא סופרת את מי שלא צריך

צפו בקטע וספרו לנו מה אתם חושבים על התגובה של ירדן אדרי והניתוק שלה בשידור חי: מוצדק או ממש לא? בואו לכתוב לנו בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם >>

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

לאאאאאא זההה השיאאא❗🤣😂 . שי מלול ורונן פייגנבוים מעלים את ירדן אדרי לשידור בתוכנית אונליין TV והיא דופקת להם ניתוק בפנים❗😱 . לאחר המקרה בו ירדן אדרי נכנסה למלון ללא בדיקת חום תוך כדי התעלמות מהשומר, עלה דיון בנושא בתוכנית של שי ורונן שהיו חלוקים בעניין הלגיטימיות של העניין🙄 . לאחר ההתעלמות של ירדן שי מלול הגיב לירדן:”את אישה לא אמיצה, בואי תגידי את כל האמת בפנים! מה את מנתקת?? הנה זו ההתנשאות שלה”❗😲 . מה אתם חושבים על הניתוק בפנים הזה של ירדן לרונן ושי❓קורע מצחוק או לא מכובד בעליל⁉️😌 בואו נשמע אתכם בתגובות 👇🏼👇🏼 #שמועה #בידור #אונלייןTV #ירדןאדרי #פיצוץ #ניתוק #התעלמות

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות