תקוה גדעון הורידה עוקב מבן זוגה לשעבר ליאור דואק!

תקוה גדעון הורידה עוקב מבן זוגה לשעבר ליאור דואק!

תם עידן ליאור דואק ותקוה גדעון ועכשיו זה סופי? נראה שלאחר הפרידה שלהם, כחודש לאחר שיצאו מבית "האח הגדול" התחילו לצוץ לא מעט בעיות גם בפאן החברי של הזוג לשעבר.

 

זה התחיל אולי בהתגרות כאשר ליאור דואק התחיל לצאת עם הדוגמנית עומר נודלמן ורשם שהוא אוהב אותה גם מבפנים וגם מבחוץ(רמז עוקצני לפוסט של תקוה) או שאולי זה קשור לתגובה החריפה של עומר נגד תקוה בראיון לתקשורת לאחר שתקוה העלתה פוסט שמשווה בין החום והכיף של גבר עם בחורות מלאות לעומת עם בחורות רזות?

צולם ביום זוגיות: תקוה וליאור מחזיקים ידיים כנראה בפעם האחרונה!
ליאור ותקוה בפעם האחרונה שצולמו בפומבי ביחד

ומאז שהקשר ביניהם נגמר, ליאור הספיק להוריד עוקבים באינסטגרם לאחיות של תקוה בטענה שהן עושות לייקים לעמודים ותגובות שמוצאים עליו רפש ברשת, דבר שאולי הוביל את תקוה לצעד החריף הזה של הסרת עוקב מליאור!?

 

ליאור לעומת זאת נכון לרגע הפרסום השאיר את העוקב שלו לאקסית תקוה גדעון אבל לעומת זאת אחות של ליאור, מאיה גם נכנסה לסכסוך הזה ונראה שבחרה דווקא בצד של תקוה כי לא נמצא שהיא עוקבת אחרי אחיה ליאור בפרופיל האינסטגרם שלה!

תקוה גדעון הורידה עוקב מבן זוגה לשעבר ליאור דואק!
העוקב היחיד שנשאר לתקוה למישהו בשם ליאור זה לליאור סושרד

חלק מהתגובות לפוסט שהעלנו בעקבות הסרת העוקב של תקוה לליאור היו מאוד מגוננות ומבינות דווקא, גולשת אחת כתבה:"הגיע הזמן ולא בגלל שהוא בזוגיות חדשה אך ורק בגלל חוסר הכבוד שלו כלפיה. איך זה לא קרה לפני".

 

וגולשת נוספת כתבה תגובה דומה ואף חריפה יותר שזכתה להמון לייקים:"מעולה! האישה המהממת הזאת נתנה לו כבוד מעל ומעבר, והוא ממציא שקרים ומתלכלך על אחיות שלה ברשת… אין לו כבוד לאף אחד. אפס מאופס הוא והחברים שלו שרודפי פרסום".

תקוה גדעון הורידה עוקב מבן זוגה לשעבר ליאור דואק!
ליאור עדיין עוקב אחרי תקוה נכון לרגע פרסום הכתבה

בואו להגיב ולהגיד מה אתם חושבים על המעשה של תקוה בפוסט הרשמי בעמוד האינסטגרם של שמועה:

 

View this post on Instagram

 

הלםםם או שראיתם את זה מגיע❓ תקוה הסירה עוקב מליאור דואק❗😱 . אחרי לא מעט הסרות עוקבים של ליאור דואק מאחיותיה של תקוה, הגיע הזמן של תקוה לעשות מהלך נגד⁉️😲 . תקוה גדעון הסירה את העוקב ממי שעד לא מזמן היה בן זוגה מבית "האח הגדול", ליאור דואק ועם זאת נכון לרגע זה ליאור עדיין עוקב אחריה❗😵 מה דעתכם על הסרת העוקב של תקוה❓ בצדק או שהיא הגזימה לגמרי⁉️ בואו נשמע אתכם למטה 👇🏼👇🏼 #האחהגדול #תקוהגדעון #ליאורדואק #עוקב #הלם #שוק #דרמה #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on