עומר נודלמן מכחישה את הזוגיות עם ליאור דואק!?

עומר נודלמן מכחישה את הזוגיות עם ליאור דואק!?

השמועה אומרת...

שתפו

עומר נודלמן מכחישה את הזוגיות עם ליאור דואק!?

עומר נולדמן התראיינה בתקשורת שוב בקשר ל”קשר” שלה עם יוצא “האח הגדול” ליאור דואק והפעם נתנה מסר מעט פושר:“אני לא הצהרתי על שום דבר” וגם, שוב נתנה את דעתה בהקשר לתקוה גדעון אבל הפעם באור חיובי?

 

רק לפני כשבועיים וחצי התראיינה עומר נודלמן לאחת מרשתות הבידור והתקשורת ומסרה או יותר נכון נתנה רמזים חיוביים לקשר שלה עם ליאור דואק כאשר אמרה:”הוא שונה ממה שהיא הכירה עד היום” ואף שהיא “אוהבת”, בטון נבוך במיוחד, רק שבראיון שמסרה היום הדברים נשמעו מעט יותר קרירים?

[quads id=”1″]

עומר נודלמן מכחישה את הזוגיות עם ליאור דואק!?
לקט פפרצי של ליאור ועומר מרחבי הרשת

 

כזכור, רק לפני מספר ימים ליאור דואק עלה בלייב עם ניר אבישי כהן ונשאל על ירדן אדרי, ואז הוא סיפר שהכל עם ירדן “אחלה” והוסיף שהיא בזוגיות שלה.. והוא בזוגיות שלו, מה שגרם אולי לאנשים להבין שהוא הצהיר באופן רשמי על כך שהוא בזוגיות עם עומר נודלמן!

 

ואם כן, עומר מסרה היום בראיון כאשר נשאלה האם הזוגיות עם ליאור דואק רשמית את הדברים הבאים:“אני לא הצהרתי על שום דבר, אולי זה מהצד שלו, אני אה… את יודעת, יוצאת עם מישהו”.

 

וכשנשאלה מה מונע ממנה לצאת עם הזוגיות לאור ענתה:“זה פשוט כאילו.. תנו לי רגע, תנו לי רגע, די! תפסיקו ללחוץ עלי, כשאני אדע אני אדע.. די לא לשאול אותי שאלות על זה, זה מה יש. אם אני ארצה אני אגיד אחרת!”

[quads id=”1″]

וזה ממש לא הכל! עומר חזרה בה מהביקורת שהטיחה על תקוה לפני כשבועיים וחצי לאחר פרסום הפוסט של תקוה? המשיכו לעמוד הבא!

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות