חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
ניקול ראידמן לא שותקת לאיתי לוי: "אנשים שמים ז..."!

ניקול ראידמן לא שותקת לאיתי לוי: “אנשים שמים ז…”!

השמועה אומרת...

שתפו

ניקול ראידמן לא שותקת לאיתי לוי: "אנשים שמים ז..."!

פעם שלישית גלידה? אם תשאלו את ניקול ראידמן, אז אחרי שתי ההופעות האחרונות של איתי לוי בשבוע האחרון בהם פורסמו קטעים שבהם נראה כי הקהל בהופעות אינו עומד בהנחיות משרד הבריאות, הגיעו עכשיו תיעודים טריים מההופעה השלישית של לוי הערב ברידינג 3 ונראה שגם הפעם הקהל עמד והצטופף בקטע שפרסם העיתונאי גיל משעלי בחשבון האינסטגרם שלו, והפעם, היא לא מוכנה לשתוק.

[quads id=”1″]

ניקול ראידמן לא שותקת לאיתי לוי: "אנשים שמים ז..."!
הקהל בהופעה של איתי לוי הלילה ברידינג 3 בתל אביב

נראה שמשטרת ישראל טרם יישמה את או פרסמה את תוצאות הבדיקות שלה בקשר להפרת ההנחיות בהופעות של איתי לוי שהתרחשו בסופ”ש האחרון וגם ביום ראשון השבוע וכבר הלילה שוב, הופיע הזמר ברידינג 3 בתל אביב ומתיעודים שעלו ברשת, ההנחיות עדיין הופרו ובענק לדברי המגיבים.

 

מי שלא יכלה עוד להחזיק בבטן היא הזמרת ואושיית הרשת, ניקול ראידמן שהתפוצצה והחליטה לא לשתוק בפוסט של גיל משעלי באינסטגרם וזה מה שהיה לה להגיד על ההופעה ולאיתי לוי בפרט:

 

די! אני שתקתי , לא אמרתי מילה ! אבל מספיק!!!!!! כולנו מתוסכלים ! כולנו ! אולי אני לא אומן רעב ללחם למזלי ותודה לאל, אבל גם אני מתוסכלת

[quads id=”1″]

ניקול ראידמן לא שותקת לאיתי לוי: "אנשים שמים ז..."!
ראידמן בלוק קורונה שיק: החליטה לא לשתוק על ההופעה של איתי לוי הערב

 אין הופעות וגם אירועים פרטים מפחיד, אין הפקות , כולנו בהפסדים ענקיים , כן, גם אני ! ואנשים שמים ז……! די!!!! אני בתור אומן, אם מהופעה שלי יצאה חולה 1 , לא אסלח לעצמי בחיים !

 

בבקשה, מתחננת !!!! אנשים , תשמרו על הכללים ! אנחנו, מובילי דעת הקהל חייבים להיות דוגמא עבור הציבור!!!!!! אתם משחקים באש!

ניקול ראידמן לא שותקת לאיתי לוי: "אנשים שמים ז..."!
בסוף תהיה שגרירת המלחמה בקורונה של המדינה?

[quads id=”1″]

וזה תיעוד של ההופעה של איתי לוי מהסטורים שפרסם בהם הקהל נראה הרבה יותר רגוע מאשר בפוסט שהעלה באינסטגרם העיתונאי גיל משעלי, אם כי עדיין נראה בבירור שחלק מההנחיות הופרו:

חושבים שניקול ראידמן צודקת לחלוטין!? או שאולי ממש לא ואיתי לוי בסך הכל מנסה להתפרנס? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה:

 

View this post on Instagram

 

הלם מוחלט❗😱 ניקול ראידמן שוברת שתיקה ומתפוצצת בעקבות הפרת הנחיות משרד הבריאות בהופעה של איתי לוי הערב❗😷 . איתי לוי שוב הופיע אתמול ברידינג 3 בתל אביב ומתיעודים של העיתונאי גיל משעלי נראה כי היה שם כאוס מוחלט של הקהל שעמד ורקד בניגוד להנחיות, דבר שגרם לראידמן לכתוב תגובה חריפה וקשה במיוחד❗😳 . “די! אני שתקתי , לא אמרתי מילה ! אבל מספיק!!!!!! כולנו מתוסכלים ! כולנו ! אולי אני לא אומן רעב ללחם למזלי ותודה לאל, אבל גם אני מתוסכלת, אין הופעות וגם אירועים פרטים מפחיד, אין הפקות , כולנו בהפסדים ענקיים , כן, גם אני ! ואנשים שמים ז……! די!!!! אני בתור אומן, אם מהופעה שלי יצאה חולה 1 , לא אסלח לעצמי בחיים ! בבקשה, מתחננת !!!! אנשים , תשמרו על הכללים ! אנחנו, מובילי דעת הקהל חייבים להיות דוגמא עבור הציבור!!!!!! אתם משחקים באש!” . חושבים שהיא לגמרי צודקת❓או שאתם בצד של איתי לוי⁉️🤔 בואו נשמע מה אתכם חושבים למטה 👇🏼👇🏼🔥 #באטל #מיצודק #דוקרב #ראשבראש #סקר #קורונה #הופעה #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות