היה צפוי? ליאור דואק ועומר נודלמן הפרידו כוחות

היה צפוי? ליאור דואק ועומר נודלמן הפרידו כוחות

השמועה אומרת...

שתפו

היה צפוי? ליאור דואק ועומר נודלמן הפרידו כוחות

יוצא "האח הגדול" והיהלומן ליאור דואק ויוצאת "המירוץ למיליון" והדוגמנית ועומר נודלמן כבר לא עוד, וכל זה קורה אחרי מספר ימים של ניחושים והודעות לאינסטגרם של שמועה "עומר וליאור נפרדו?" אז התשובה היא לצערנו שזה נגמר.

 

ליאור דואק הספיק מאז שדרך בבית "האח הגדול" ועד היום לייצר מספר פרשיות רומנטיות ומערכות זוגיות שלא הצליחו לשרוד את מבחן המציאות.

 

אם מדובר ברומן שהתחיל עם יוצאת "האח הגדול" ירדן אדרי בתוך הבית המדובר, חיבור שלא הספיק להגיע לבשלות ונחתך עוד לפני שקרה שם משהו, או עם ה"אקסית" נעם לוי שנכנסה כדיירת בכניסה השנייה ומיד הבינה שליאור לא בכיוון שלה וכמובן הקשר שהתחיל עם הזוכה תקוה גדעון והסתיים כחודש בלבד לאחר היציאה מהבית.

[quads id="1"]

היה צפוי? ליאור דואק ועומר נודלמן הפרידו כוחות
ליאור דואק ועומר נודלמן מטיילים כשעוד עדיין היו קרובים

ועכשיו כחודש כמעט בדיוק לאחר שפורסם לראשונה כי ליאור דואק ועומר נודלמן מסתובבים האחד בקרב השנייה, נראה שהשניים החליטו להפריד כוחות ויש מי שישר יצאו בתגובות כי "מדובר בתרגיל יחסי הציבור הגאוני של השנה".

 

להזכירכם, ליאור דואק אישר כי הוא ועומר בזוגיות בלייב שלו עם ניר אבישי כהן באינסטגרם, כאשר נשאל על ירדן אדרי והסביר שהכל בסדר ושירדן בזוגיות שלה, והוא בזוגיות שלו וכל זה בזמן שעומר אומנם פיזרה רמזים אבל לא אמרה שהם בקשר זוגי אלה רק שומרים על קשר בראיונות השונים בתקשורת.

היה צפוי? ליאור דואק ועומר נודלמן הפרידו כוחות

אז מה אתם חושבים? פרידה הכי צפויה או שחשבתם שהקשר שלהם ישרוד? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה:

[quads id="1"]

 

View this post on Instagram

 

הכי צפוי❓ או הכי הזוי⁉️😱 . ליאור דואק ועומר נודלמן כבר לא עוד 😳 וכל זה קורה אחרי מספר ימים של ניחושים והודעות שלכם של "עומר וליאור נפרדו?" אז התשובה היא לצערנו שזה נגמר❗😔 . אחרי תקופה קצרה של קשר שליאור הצהיר כזוגי ועומר קצת פחות, הזוגיות של יוצא "האח הגדול" והיהלומן ויוצאת "המירוץ למיליון" והדוגמנית הגיעו לסופה❗💔 . חושבים שזה הכי צפוי❓או שחשבתם שעומר וליאור זה לנצחחחח⁉️🤔 בואו נשמע מה יש לכם להגיד 👇🏼👇🏼 #אהבה #פרידה #זוגיות #האחהגדול #נגמר #שמועה #בידור #הרצליה #herzliya

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות