רגע לפני הלידה: דניאל ואייל נמצאים במשבר ביחסים!?

רגע לפני הלידה: דניאל ואייל נמצאים במשבר ביחסים!?

ממש פחות מחודשיים לפני שדניאל גרינברג תלד את בתם הראשונה והמשותפת שלה ושל אייל גולן ולאחר 3 חודשים בלבד מאירוע החתונה המצומצם שגם כלל אירועון חריג בעקבות נגיף הקורונה, לדניאל גרינברג ואייל גולן קרה משהו שגרם לה להסיר הרבה מאוד תמונות משותפות איתו מעמוד האינסטגרם שלה.

 

אין ספק שבימינו כבר לא צריכים לעשות תחקירי עומק או משימות חשאיות כדי להבין שמשהו לא בסדר מתרחש בין זוגות, לרבות אלה שכולנו נושאים אליהם עיניים ובעלי מאות אלפי עוקבים באינסטגרם, משפיענים וכוכבים כמו דניאל גרינברג ואייל גולן.

 

רגע לפני הלידה: דניאל ואייל נמצאים במשבר ביחסים!?

מספיק להציץ באינסטגרם שלהם בשביל להבין שמשהו קרה ולא בהכרח משהו טוב, אם זה הסרת עוקב, חסימות או במקרה שניאל גרינברג ואייל גולן, מחיקת התמונות המשותפות של דניאל מבעלה הטרי בפרופיל האינסטגרם שלה וזאת לאחר שנמסר כי לשניים היה ריב בחופשה באילת בסופ"ש האחרון.

 

מהתמונות שנעלמו להן או הועברו לארכיון וגרמו לאנשים לתהות לפשר הדבר: תמונות החופה ומאירוע החתונה שלהם, מאירועים משותפים של השניים וגם תמונות שלהם מתנשקים ומאוהבים.

 

רגע לפני הלידה: דניאל ואייל נמצאים במשבר ביחסים!?
דניאל בסלפי עם הבת שבבטן בחודש השביעי להריון

אז מה בעצם קרה שם? מקורבים לזוג הסבירו לנו שאין צורך לעשות מזבוב פיל וכרגע המצב רגיש בגלל שגרינברג הריונות ו"ההורמונים משתלטים על המצב, כי ככה זה בהריון. באמת שהכל בסדר. אין שום משבר ביחסים".

 

אז מסתבר שבסופ"ש האחרון בחופשה המשותפת שלהם באילת היה לדניאל ואייל פיצוץ שגרם לה לעשות את המעשה ואולי בעצם מדובר בריב שגרתי בין אוהבים.

רגע לפני הלידה: דניאל ואייל נמצאים במשבר ביחסים!?

מגיבים ברשת שכנראה התחילו לראות שזוגות רבים בביצה עושים תרגילים דומים ואז חוזרים בשביל לגזור כותרות או אייטם אף טענו מאחת התגובות כי:"מדובר בעוד תרגיל יחסי ציבור", הייתכן? מה שבטוח נקווה ששלום הבית יחזור במהרה לזוג המאושר.

בואו להגיב ולהגיד לנו בדיוק מה אתם חושבים בפוסט הרשמי בעמוד האינסטגרם של שמועה:

 

View this post on Instagram

 

ההורמונים משתוללים או כותרת למדורי הרכילות⁉️😳 . שלושה חודשים לאחר החתונה המצומצמת ופחות מחודשיים לפני שתלד את בתם הראשונה, דניאל גרינברג מחקה חלק גדול מהתמונות המשותפות עם אייל גולן בעמוד האינסטגרם שלהם❗😱 . מסתבר שבסופ"ש האחרון בחופשה המשותפת שלהם באילת היה לדניאל ואייל פיצוץ שגרם לה לעשות את המעשה ואולי בעצם מדובר בריב שגרתי בין אוהבים⁉️🙄 . מקורבים סיפרו כי:"ההורמונים משתלטים על המצב, כי ככה זה בהריון. באמת שהכל בסדר. אין שום משבר ביחסים"❗😲 . אז האם מדובר בהורמונים משתוללים❓ עוד משבר זוגי בביצה❓ או בכלל תרגיל יח"צ⁉️🤔 בואו נשמע מה אתם חושבים בתגובות 👇🏼👇🏼 #זוגיות #אהבה #ריב #פרידה #משבר #קאמבק #סולחה #שמועה #בידור

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on