קאמבק? תקוה גדעון הגיעה לבית של ליאור דואק אבל יש טוויסט!

קאמבק? תקוה גדעון הגיעה לבית של ליאור דואק אבל לא בשבילו!?

השמועה אומרת...

שתפו

קאמבק? תקוה גדעון הגיעה לבית של ליאור דואק אבל יש טוויסט!

היום בשעות הצהריים המאוחרות הגיע זוכת “האח הגדול” תקוה גדעון למקום שאליו הייתה מרבה להגיע לפני כשלושה חודשים בלבד, וכן מדובר על ביתו של האקס ויוצא התוכנית, ליאור דואק בהרצליה פיתוח, ומה היא עשתה שם? המשיכו לקרוא!

 

תקוה שלא מפסיקה לגזור כותרות גם כשלושה ומשהו חודשים לאחר התוכנית, נתפסה מוקדם יותר היום בעדשת הפפראצי בפתח ביתו של ליאור דואק וישר זעקות ה”קאמבק!” עלו לאוויר, מסתבר שזה ממש ממש לא הכיוון שלה.

[quads id=”1″]

קאמבק? תקוה גדעון הגיעה לבית של ליאור דואק אבל לא בשבילו!?

תקוה גדעון הגיעה בכלל לרונית דואק, אמו של ליאור וזאת לאחר שבתור חברה טובה שלה היא קישרה בינה לבין מי שקידם אותה מאוד בתעשייה. מעצב השיער גילי אלגבי שאחראי על האיפור והשיער בהפקה של רונית למגזין “את” בקרוב!🤩

 

אז אכן, הצילומים הם לגמרי קשורים לרונית והעסק שלה “בית הבושם” ותקוה לא תהיה חלק מהכתבה הסופית אך היא כמובן באה לפרגן, לקשר ולהראות אהבה ולא ממש לקטוף כותרות הקשורות לקאמבק עם הבן של רונית והאקס, ליאור כפי שחלק מהעוקבים ציפו כשראו אותה נכנסת לבית משפחת דואק.

חושבים שבכל זאת יש סיכוי לקאמבק? או שליאור כבר לגמרי לגמרי מחוץ לתמונה!? בואו להגיב ולהחליט בפוסט הרשמי של שמועה:

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

מהההה קורה פהה⁉️ תקוה הגיעה לביתו של האקס אבל ממש לא בשבילו❗😳 . אחרי שנתפסה מוקדם יותר היום בעדשת הפפראצי בפתח ביתו של ליאור דואק וישר זעקות ה”קאמבק!” עלו לאוויר, מסתבר שזה ממש ממש לא הכיוון❗🤣😇 . תקוה גדעון הגיעה בכלל לרונית דואק, אמו של ליאור וזאת לאחר שבתור חברה טובה שלה היא קישרה בינה לבין מעצב השיער גילי אלגבי שאחראי על האיפור והשיער בהפקה של רונית(ללא תקוה) למגזין “את” בקרוב!🤩 . אז כן, הצילומים הם לגמרי קשורים לרונית והעסק שלה “בית הבושם” ותקוה כמובן באה לפרגן ולהראות אהבה ולא ממש לקטוף כותרות על קאמבק עם ליאור❗🤭 . חושבים שבכל זאת יש סיכוי לקאמבק❓או שליאור כבר לגמרי לגמרי מחוץ לתמונה⁉️😵 בואו נשמע אתכם בתגובות 👇🏼👇🏼💥 #שער #את #תקוהגדעון #חברות #קאמבק #אהבה #שמועה #בידור #הרצליה #herzliya

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות