זוכת "האח הגדול" יוצאת נגד כוכב הילדים שהשפיל ילדים בדואים בסרטון!

זוכת "האח הגדול" יוצאת נגד כוכב הילדים שהשפיל ילדים בדואים בסרטון!

לאחר שנחשף כי מי שכיכב בסרטון שהופץ ברחבי הרשת כאשר הוא פונה לילדיו בעת טיול בשטח הפזורה ושואל אותם בחוצפה כאילו היו חיות:"מי רוצה להאכיל בדואים" הינו רועי עוז המזוהה ככוכב הילדים "רוי בוי" לא מעט תגובות זועמות הציפו את הרשת וזאת לא לפני שהעניין הועבר לבדיקת המשטרה.

 

תגובה אחת שבלטה קצת יותר מהשאר הייתה של זוכת "האח הגדול" תקוה גדעון שהעלתה סטורי זועם במיוחד כנגד "רוי בוי" לחשבון האינסטגרם שלה "כוכב ילדים(עלק)" וכתבה את הדברים הבאים בין היתר:

מתוך הסטורי הזועם של תקוה:"מה גורם לאדם מבוגר "כוכב ילדים(עלק) לשאול את הילדים שלו 'אתם רוצים להכיל בדואי'? מאיפה מגיע הרוע הזה? הגזענות ותחושת העליונות הזו?" וזה לא נגמר בזה, המשיכו לקרוא

זוכת "האח הגדול" יוצאת נגד כוכב הילדים שהשפיל ילדים בדואים בסרטון!
רוי בוי וחברים מהישרדות מאירוע מהתקופה האחרנה

תקוה חתמה את הסטורי "מתחננת שלא תקחו דוגמא מהדבר הדוחה הזה! עדכון גרסה ומיד!" וזו תגובתה המלאה מתוך הסטורי נגד רוי בוי:

זוכת "האח הגדול" יוצאת נגד כוכב הילדים שהשפיל ילדים בדואים בסרטון!

 

המקרה הזה לא נגמר בשלל תגובות זועמות ברשת והמשטרה כאמור העבירה את תוכן הסרטון לבדיקה ומסרה:"בהמשך לפניות כתבים נציין כי הסרטון המופץ בשעות האחרונות ברשתות החברתיות, בו נראים שלושה קטינים כשהם נשאלים על ידי נהג הרכב: 'מי רוצה להאכיל בדואי?', יועבר לבחינה בחטיבת החקירות"

חושבים שתקוה לגמרי צודקת ואין שום מחילה? או שאולי הוא הבין את הטעות מהעבר והכה על חטא? בואו להגיב בפוסט הרשמי באינסטגרם של שמועה:

 

View this post on Instagram

 

זוכת "האח הגדול" יוצאת נגד כוכב הילדים שהשפיל ילדים בדואים בסרטון❗😱 . לאחר שנחשף כי מי שעומד מאחורי הסרטון בו רואים אדם שואל את ילדיו "מי רוצה להאכיל בדואים" הוא כוכב הילדים רוי בוי – הרשת הוצפה בתגובות זעם, הבולטת שבהם הייתה של תקוה שהעלתה סטורי זועם במיוחד❗😳 . מתוך הסטורי הזועם של תקוה:"מה גורם לאדם מבוגר "כוכב ילדים(עלק) לשאול את הילדים שלו 'אתם רוצים להכיל בדואי'? מאיפה מגיע הרוע הזה? הגזענות ותחושת העליונות הזו?" וזה לא נגמר בזה❗😨 . תקוה חתמה את הסטורי "מתחננת שלא תקחו דוגמא מהדבר הדוחה הזה❗עדכון גרסה ומיד!"💥😯 . תקוה העלתה את הסטורי לאחר שרוי בוי העלה התנצלות והסביר שהקטע צולם לפני 5 שנים והביע התנצלות:"אני רוצה להביע את צערי העמוק על הדברים הנאמרים בו, הם אינם רואים להיאמר, לא דרכי לחנך כך את ילדי וזו לא הדרך לחנך אף ילד אחר"❗🙄 . חושבים שתקוה לגמרי צודקת ואין שום מחילה❓או שאולי הוא הבין את הטעות מהעבר והכה על חטא⁉️🤔 בואו נשמע אתכם למטה כאן בתגובות❗ 👇🏼👇🏼 #ביקורת #תגובה #פיצוץ #בושה #מחילה #תקוהגדעון #שמועה #בידור

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on