חשיפה: כוכב הריאליטי וההתבטאויות האנטי ערביות מהעבר!

חשיפה: כוכב הריאליטי וההתבטאויות האנטי ערביות הקשות מהעבר!

זוכה "האח הגדול" וכנראה גם זוכה "הישרדות" בקרוב מאוד, ישראל אוגלבו ידוע בתור ברנש שנוי במחלוקת עם סיפור חיים לא פשוט בלשון המעטה, חתול רחוב ולוחם מיומן שמצליח בדרך כלל להיות אהוב או שנוי ואף פעם לא ממש באמצע.

 

לפני כ-6 שנים, ביולי 2014 רגע לפני הגיוס של ישראל אוגלבו לגולני, נראה כי כוכב הריאלטי היה מאוד מורעל, ברמה של חיפוש הזדהות בצבא וכנראה שהלך הכי רחוק שאפשר גם בשפה או בדיבור הצבאי שכנראה היה מאוד קיצוני באותה תקופה.

חשיפה: יוצא הישרדות וההתבטאויות האנטי ערביות הקשות מהעבר!

עם הרעל לגיוס באותה התקופה הגיעו גם מספר סטטוסים של הבחור הצעיר שהיו לדעת מספר מגיבים ברשת כ"גזעניים" כאשר הם נחשפו אליהם ממש עכשיו, וזאת לאחר שמשטנו את הדברים של אוגלבו מפרופיל הפייסבוק שלו שנראה כבר לא פעיל במיוחד.

 

ישראל העלה מספר סטטוסים פומביים שנויים בפייסבוק שלו באותה התקופה כגון:"יאללה גיייסו אותנו! אוג' 09 צמאים לדם ערבי!!" וגם "ותדע כל אם ערביה שהפקידה את גורל בניה בידיהם של הגולנצ"יקים שיעמדו כמו תמיד במשימה וישספו לכם את הגרונות כמו כבשים ברמאדן".

 

ובאותה התקופה העלה גם את הציור הבא שלא משאיר הרבה מקום לדמיון:

התגובות ברשת לסטטוסים האלה מהעבר המעט הרחוק של אוגלבו היו מעורבים, מצד אחד היו כאלה שחיזקו את אוגלבו וכתבו:

 

"מילים קשות יחד עם זאת לא צריך להתייפיף כל חייל קרבי מגיע מורעל וככל שאתה יותר מורעל יש לך יותר כבוד. לפי הסיפור של ישראל, הוא היה ילד שחיפש שייכות, הגיע למקום חדש,בלי משפחה תומכת מהבית, ודקלם מה שצריך בלי לחשוב יותר מידי. לעומת רוי בוי ,אדם בוגר, אב לילדים, כוכב ילדים… ההבדל עצום וההשוואה מיותרת."

חשיפה: יוצא הישרדות וההתבטאויות האנטי ערביות הקשות מהעבר!

מנגד היו מספר תגובות מאוד זועמות נגדו כגון:"מה ההלם? לא מפתיע בכלל. גם באח הגדול וגם בהישרדות ראו שהבן אדם רחוק מלהיות טוב. מעניין מה יגידו עכשיו כל המעריצים העיוורים שלו, הם עוד מסוגלים להצדיק גם את זה."

 

חושבים שההתבטאויות של ישראל הרחיקו לכת או דווקא מחזקים אותו? בואו להגיב בעמוד האינסטגרם של שמועה:

 

View this post on Instagram

 

אוי לא❗ גם ישראל אוגלבו מסתבך עם אמרות מהעבר⁉️😲😱 . אפשר להגיד שה"גזרה חמה" ולאחר הסרטון המביש של רוי בוי והילדים הבדואים מלפני 5 שנים, מסתבר שגם לזוכה "האח הגדול" והשורד יש שלדים בארון מלפני 6 שנים❗😲 . בפרופיל הפייסבוק של אוגלבו, אי שם ביולי 2014 ורגע לפני הגיוס לגולני נראה כי ישראל המורעל העלה סטטוסים פומביים ותמונות שהשתיקה יפה להם: "יאללה גיייסו אותנו! אוג' 09 צמאים לדם ערבי!!" ואם זה לא מספיק הוא כתב גם:"ותדע כל אם ערביה שהפקידה את גורל בניה בידיהם של הגולנצ'יקים שיעמדו כמו תמיד במשימה וישספו לכם את הגרונות כמו כבשים ברמאדן"❗😨 . אזזזז מה דעתכם על הסטטוסים של אוגלבו הצעיר❓צריך להתנצל או שממש לא⁉️🤔 חייבים לשמוע דחוף מה שיש לכם להגיד למטה בתגובות 👇🏼👇🏼 #חשיפה #שמועה #בלעדי #ראשונים #גזענות #תלאביב #telaviv שלח למדור: @el.ad.benzaken

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on