מרגש: תקוה גדעון פגשה את יוסי אורפלי אחרי שלושה חודשים!

מרגש: תקוה גדעון פגשה את יוסי אורפלי אחרי שלושה חודשים!

הגיע הזמן? אנשים רבים חיכו למפגש הפסגה המרגש הזה בין תקוה ל"בוס הקודם" שלה יוסי אורפלי וזאת לאחר שמאז יציאתה בתור המנצחת הגדולה של "האח הגדול" הם טרם התראו.

 

תקוה הצליחה להפתיע גם את העוקבים שלה וגם את "הבוס הקודם" לדבריה בסטורי, חברה הטוב מבית האח הגדול, יוסי אורפלי כאשר הגיעה להתאחד איתו בביתו לאחר שלושה חודשים כאשר היא נושאת זר פרחים והמון אהבה.

מרגש: תקוה גדעון פגשה את יוסי אורפלי אחרי שלושה חודשים!
תקוה גדעון מתוך הסטורי רגע לפני שהגיע לביתו של אורפלי

כפי שתראו בסרטו המלא בהמשך הכתבה, הפגישה הייתה סופר מרגשת וכללה חיבוקים ונשיקות עם יוסי, אשתו שולי וגם הנכדה תאיר(הבת של טילטיל).

 

למרות הפחדים והחששות ממגע בימים אלה בהם וירוס הקורונה משתולל לו, נראה כי תקוה ויוסי לא עטו מסיכות ואף נצמדו, ולאשתו של יוסי היא אפילו נתנה נשיקה קרובה(על המסיכה?) ונראה שלא ממש יכלו לעצור את ההתרגשות למרות ההנחיות!

לוסייייי לוצ׳ההה בננה ???
לוסייייי לוצ׳ההה בננה ???

עד כמה הפגישה המפתיעה הזאת העלתה לכם חיוך? בואו להגיב בפוסט הרשמי בעמוד האינסטגרם של שמועה:

 

View this post on Instagram

 

זה קרההה❗😱😳 מפגש הפסגה המרגש בין תקוה לבוס הקודם, יוסי אורפלי❗😂 . תקוה הצליחה להפתיע גם את העוקבים שלה וגם את "הבוס הקודם" לדבריה בסטורי, חברה הטוב מבית האח הגדול, יוסי אורפלי כאשר הגיעה להתאחד איתו בביתו לאחר שלושה חודשים עם זר פרחים והמון אהבה❗😍 . הפגישה הייתה סופר מרגשת וכללה חיבוקים ונשיקות עם יוסי, אשתו שולי והנכדה תאיר למרות הפחדים והחששות ממגע בימים אלה🤗😳 . עד כמה הפגישה המפתיעה הזאת העלתה לכם חיוך⁉️🤭😀 בואו נשמע את הפרגונים שלכם למטה בתגובות 👇🏼👇🏼 #הפתעה #מפגש #פגישה #אהבה #חברות #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on