ליאור דואק פותח הכל על הפרידה מתקוה "בחוץ נכשלנו!"

ליאור דואק פותח הכל על הפרידה מתקוה "בחוץ נכשלנו!"

קרוב לארבעה חודשים חודשים מאז שנגמרה עונת "האח הגדול" האחרונה ושלושה חודשים מאז הפרידה המתוקשרת מהזוכה, תקוה גדעון, ליאור דואק מחליט לשים הכל על השולחן בראיון לערן סויסה ו"ישראל היום" וזה מה שהיה לו להגיד.

 

אז מה בעצם קרה שם?? ליאור סיפר כי:"הצופים רצו לראות את סיפור האהבה בינינו מתממש, אבל יש רצוי ויש מצוי. היינו גם רבים שלוש-ארבע פעמים ביום. תקוה ואני ניסינו, כמו כל זוג, וזה לא צלח. בחוץ נכשלנו, ולאנשים היה קשה לקבל את זה"

ליאור דואק פותח הכל על הפרידה מתקוה "בחוץ נכשלנו!"

אז על מה בעצם ליאור ותקוה רבו?

 

"דברים קטנים, אבל בלתי נסבלים. למה את עונה לזה ככה, למה התומכים ככה ולמה ההוא ככה. הכל היה סביב הבחוץ, ולא הצלחנו לעשות את ההפרדה. הרעש בחוץ חדר איתנו עמוק בפנים. וגם את המשפחות שלנו. עד שהגענו למצב שזה היה בלתי אפשרי."

 

"הגענו למצב של ריב ועוד ריב ועוד ריב, ומשם הגיעו גם משחקי אגו, ואחד לא מדבר עם השני, ועבר יותר מדי זמן, כמה ימים. עד שפרסמת את הידיעה על הפרידה – ונעצת את זה סופית".

ליאור דואק פותח הכל על הפרידה מתקוה "בחוץ נכשלנו!"

ליאור הסביר בלא מעט מהשאלות שנשאל על "הלחץ מבחוץ", ועל כמה הכשלון קשור דווקא בגורמים חיצוניים שהשפיעו על השניים:"הכל היה סביב הבחוץ, ולא הצלחנו לעשות את ההפרדה. הרעש בחוץ חדר איתנו עמוק בפנים. וגם את המשפחות שלנו. עד שהגענו למצב שזה היה בלתי אפשרי"

 

"הגענו למצב של ריב ועוד ריב ועוד ריב, ומשם הגיעו גם משחקי אגו, ואחד לא מדבר עם השני, ועבר יותר מדי זמן, כמה ימים."😳

 

והוא המשיך בהסבר על הלחצים מבחוץ שחלחלו פנימה לקשר עם תקוה:"כשיצאנו מהבית לא עזבנו אחד את השניה, והיה לנו כיף מאוד. בשלב מסוים אנשים מבחוץ התחילו ללחוץ עלינו."

ליאור דואק פותח הכל על הפרידה מתקוה "בחוץ נכשלנו!"

"אם לא היינו מעלים תמונה כמה שעות – מיד היו שמועות שנפרדנו, ואם ישבתי בבית קפה בלעדיה, כולם שואלים איפה תקוה, ולהיפך. מאות הודעות. וכמה שתרצה להתעלם, אתה לא באמת מסוגל. הכל בינינו היה בסדר גמור, אבל שעתיים לא העלינו כלום – והפכתי לבוגד בכל הרשת"

 

תקוה לא נשארה אדישה לפרסום הראיון באינסטגרם של ערן סויסה והגיבה:"ליאור, לא פשוט לפתוח את הלב , גאה בך! מאחלת לך שתהיה מאושר ושתצליח בכל מה שתבחר."😳

 

ואז הגיעה גם התגובה של ליאור לדבריה של תקוה שכזכור, השניים הורידו עוקב אחד מהשניה רק לאחרונה: "תודה תקוה , גם אני הכי גאה בך בעולםםםם. מאחל לך את הכי טוב שיש".

ליאור דואק פותח הכל על הפרידה מתקוה "בחוץ נכשלנו!"
ליאור ותקוה בפעם האחרונה שהתראו כזוג יחד באתגר של קווין רובין

הראיון המלא יעלה למוסף "שישבת" של "ישראל היום" מחר(שישי).

חושבים שמגיע לקשר הזה הזדמנות שנייה ויש אפילו סיכוי לקאמבק בין תקוה לליאור? או שהתגובה שלה מתוך נימוס בלבד? בואו להגיב בפוסט הרשמי שלנו באינסטגרם:

 

View this post on Instagram

 

ליאור דואק מחליט לפתוח הכל על הפרידה מתקוה❗😱 . קרוב לארבעה חודשים חודשים מאז שנגמרה עונת "האח הגדול" האחרונה וכמעט שלושה חודשים מאז הפרידה המתוקשרת מהזוכה, תקוה גדעון, ליאור דואק מחליט לשים הכל על השולחן בראיון לערן סויסה ו"ישראל היום"❗😲 . אז מה בעצם קרה שם?? ליאור סיפר כי:"הצופים רצו לראות את סיפור האהבה בינינו מתממש, אבל יש רצוי ויש מצוי. היינו גם רבים שלוש-ארבע פעמים ביום. תקוה ואני ניסינו, כמו כל זוג, וזה לא צלח. בחוץ נכשלנו, ולאנשים היה קשה לקבל את זה"❗😮 ליאור הסביר בלא מעט מהשאלות שנשאל על "הלחץ מבחוץ", ועל כמה הכשלון קשור דווקא בגורמים חיצוניים שהשפיעו על השניים:"הכל היה סביב הבחוץ, ולא הצלחנו לעשות את ההפרדה. הרעש בחוץ חדר איתנו עמוק בפנים. וגם את המשפחות שלנו. עד שהגענו למצב שזה היה בלתי אפשרי. "הגענו למצב של ריב ועוד ריב ועוד ריב, ומשם הגיעו גם משחקי אגו, ואחד לא מדבר עם השני, ועבר יותר מדי זמן, כמה ימים."😳 . והוא המשיך בהסבר על הלחצים מבחוץ שחלחלו פנימה לקשר עם תקוה:"כשיצאנו מהבית לא עזבנו אחד את השניה, והיה לנו כיף מאוד. בשלב מסוים אנשים מבחוץ התחילו ללחוץ עלינו. אם לא היינו מעלים תמונה כמה שעות – מיד היו שמועות שנפרדנו, ואם ישבתי בבית קפה בלעדיה, כולם שואלים איפה תקוה, ולהיפך. מאות הודעות. וכמה שתרצה להתעלם, אתה לא באמת מסוגל. הכל בינינו היה בסדר גמור, אבל שעתיים לא העלינו כלום – והפכתי לבוגד בכל הרשת"❗😲😲 . תקוה לא נשארה אדישה לפרסום הראיון אצל ערן סויסה והגיבה:"ליאור, לא פשוט לפתוח את הלב , גאה בך! מאחלת לך שתהיה מאושר ושתצליח בכל מה שתבחר."😳 ואז הגיע גם התגובה של ליאור "תודה תקוה , גם אני הכי גאה בך בעולםםםם. מאחל לך את הכי טוב שיש"❗😲 . חושבים שמגיע לקשר הזה הזדמנות שנייה ויש אפילו סיכוי לקאמבק⁉️🤔 בואו נשמע אתכם בתגובות למטה 👇🏼👇🏼 #אהבה #חשיפה #אומץ #פרידה #קאמבק #תקוהגדעון #ליאורדואק #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv הכתבה המלאה בישראל היום במוסף "שישבת" מחר.

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on