כוכב טהרן בדרך לישראל? הוא בטוח כבר לא יחזור לאירן וזו הסיבה!

כוכב טהרן בדרך לישראל? הוא בטוח כבר לא יחזור לאירן וזו הסיבה!

זה דורש המון אומץ: התפקיד שלקח שרבין אלנבי(סיק בוי) מסדרת הריגול הישראלית והמצליחה "טהרן" בגיל 25 גרם לו לקבל כרטיס אדום ממדינת מוצאו, אירן, ועכשיו הוא מסביר בדיוק למה עשה את זה והאהבה שהוא מקבל מהקהל הישראלי.

 

"חשבתי שאולי בשנות ה-30 שלי יגיע אלי איזה פרויקט שבגללו לא אוכל יותר לחזור לאיראן, אבל בסוף הוא נפל עלי בגיל מוקדם בהרבה" סיפר אלנבי כאשר הבין שלא יחזור יותר לאירן לאחר שגילם תפקיד מפתח בסדרה הישראלית.

כוכב טהרן בדרך לישראל? הוא בטוח כבר לא יחזור לאירן וזו הסיבה!

לקוראים שאינם בקיעים בפרטי הסדרה, טהרן היא סדרת ריגול המשודרת בכאן 11 בה השחקן הצעיר מגלם את הסטודנט האיראני וההאקר "סיק בוי", שנופל בשבי הרגשי אחרי השחקנית ניב סולטן המגלמת את תמר רביניאן.

 

"איראן מדינה מאוד מסתורית עבור הישראלים, אבל אותו הדבר נכון גם להיפך. בצילומי הסדרה, כשהניצבים האיראנים היו פוגשים את החבר'ה הישראלים, הם מיד היו מחייכים ואומרים 'אנחנו לא אויבים, אנחנו חברים'" סיפר אלנבי.

כוכב טהרן בדרך לישראל? הוא בטוח כבר לא יחזור לאירן וזו הסיבה!

ונראה שלא רק בסדרה יש לו רגשות חיבה לעבר השחקנית ניב סולטן: "אני ממש מתגעגע אליה. אני כל הזמן אומר לה: 'את השחקנית האהובה עליי בעולם כרגע'".

ולמה הוא הולך לבקר בארץ ישראל? אם לשפוט מהתגובה שלו לגבי כמות האהבה וההזמנות שלו להגיע ארצה להתארח בארוחות ישראליות אז כנראה שזה הולך לקרות ממש בקרוב!

 

"אנשים מזמינים אותי לארוחות, ואני מצפה בקוצר רוח לממש את כל ההזמנות הללו. במאה אחוז אני אגיע לבקר. אני רוצה להגיע לאיזה 50 ארוחות שבת משפחתיות וסוף סוף לטעום אוכל ישראלי. אני חייב לראות את הארץ שלכם, כי התגובות שמגיעות אליי משם כל כך אוהבות".

כוכב טהרן בדרך לישראל? הוא בטוח כבר לא יחזור לאירן וזו הסיבה!
כשסיק בוי ושאקירה נפגשו: ניצוצות ראשונים של אהבה

מה דעתכם על הראיון האמיץ של כוכב "טהרן"? בואו להגיב בפוסט הרשמי שלנו באינסטגרם:

 

View this post on Instagram

 

הכוכב האירני כבר לא יכול לחכות להחזיר אהבה לישראלים❗😲😳 . שרבין אלנבי או "סיק בוי" כפי שאתם מכירים אותו מהסדרה האדירה טהרן סיפר בראיון ל"ישראל היום" כי הוא מוחרם בארץ מוצאו, אירן בשל השתתפותו בסדרה הישראלית אך מנגד מקבל אלפי הצעות להגיע לישראל לאחר שהפך למאמי הלאומי החדש⁉️😮 . "אנשים מזמינים אותי לארוחות, ואני מצפה בקוצר רוח לממש את כל ההזמנות הללו. במאה אחוז אני אגיע לבקר. אני רוצה להגיע לאיזה 50 ארוחות שבת משפחתיות וסוף סוף לטעום אוכל ישראלי. אני חייב לראות את הארץ שלכם, כי התגובות שמגיעות אליי משם כל כך אוהבות" סיפר אלנבי בהתרגשות❗😳 . ונראה שגם במציאות הוא דיי התאהב בשחקנית ניב סולטן: "אני ממש מתגעגע אליה. אני כל הזמן אומר לה: 'את השחקנית האהובה עליי בעולם כרגע'" 🤭☺️ . מה דעתכם על הסיפור האמיץ שלו❓מפרגנים לו או ממש לא⁉️🤔 בואו נשמע אתכם למטה בתגובות 👇🏼👇🏼 #אירן #טהרן #חשיפה #ראיון #אומץ #ישראל #tehran #iran #שמועה #בידור

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on