תודו שאתם בהלם: אביבית בר זוהר והחבר נפרדו וזו הסיבה!

תודו שאתם בהלם: אביבית בר זוהר והחבר נפרדו וזו הסיבה!

אביבית בר זוהר והחבר הצרפתי נפרדו אמש, כך נחשף ברשתות התקשורת ומאז התגובה של אביבית בר זוהר לא איחרה לבוא והיה לה הרבה מה להגיד, ומה קרה שם? "זה לא הסתדר מכל כך הרבה סיבות".

 

אחרי שעלו לכותרות כזוג מאוהב בנשיקה צרפתית ורטובה במיוחד שגם אם לא התכוונו לצפות בה.. היא פשוט פרצה לרשתות החברתיות ופורסמה בכל מקום. אביבית בר זוהר ובן זוגה הצרפתי כבר לא עוד.

תודו שאתם בהלם: אביבית בר זוהר והחבר נפרדו וזו הסיבה!
אביבית בר זוהר וויני על הבר לפני כשבוע

אז מה קרה שם בעצם שהאהבה הגדולה הזאת לא התממשה והקשר כשל? זה מה שהיה לאביבית בר זוהר להגיד בנושא לאחר שפורסם דבר הפרידה שלה ושל ויני:

 

אהבה – מהי אהבה האם בכלל יש לזה הגדרה ?!!! כל אדם מרגע שהוא נולד הוא עובר מסלול כלשהוא בחייו… יש אופי מולד ויש אופי נרכש , במסלול החיים אתה פוגש כל כך הרבה אנשים אשר מעצבים את דמותך את האופי שלך גם לטוב וגם לרע … כל זוגיות חדשה מביאה עימה פרפרים , התרגשויות , וכן לפעמים גם מחלוקות וריבים … כשאני מתאהבת אני מרחפת החיוך גדול יותר , המבט בעייניים נוצץ יותר , השמיים כחולים יותר ואפילו השמש זוהרת יותר אבל זאת אני ילדה מאוהבת שכזו ….

 

בתור דמות ציבורית מאוד קשה לי להיכנס לקשר ממיליון ואחת סיבות שאחת מהן היא חששות מה הגבר הזה רוצה ממני !?? אולי הוא רוצה את אביבית בר זוהר עם כל הפרסום או שאולי באמת הוא רוצה להכיר אותי מהלב והנשמה ….

תודו שאתם בהלם: אביבית בר זוהר והחבר נפרדו וזו הסיבה!

הכנסתי את ויני לחיי מהר מאוד לאחר כמעט שנתיים שהלב שלי היה אטום , נעול … חשבתי שמשהו כבר לא בסדר בי אני לא מצליחה להתאהב …. ואז ראיתי את ויני והמחסומים ירדו והרשתי לעצמי לראשונה לנסות להתאהב מחדש …. זה לא היה קל אבל עברתי את המחסום …

 

ואז שוב זה לא הסתדר מכל כך הרבה סיבות , מפערים עצומים בחיים שלי ובחיים שלו וזה בסדר גמור לא כל כפפה מתאימה ליד שלנו …. אני ילדה שמאמינה באגדות ותמיד אמשיך להאמין גם כשאומרים לי שאני חייבת לצאת משם …

 

אני הייתי ותמיד אשאר הנסיכה שמחכה לנסיך שלה ולאביר על הסוס הלבן שפשוט יגיע ויקח אותי עם כל היתרונות שלי וגם עם כל המגרעות שלי כי אף אחד לא באמת מושלם …. ליבי באמונה שלמה שאיפשהוא במקום קסום כלשהוא מחכה לי הגבר של חיי ועד אז אני אמשיך להאמין כמו ילדה תמימה וקצת נאיבית באביר שלי על הסוס הלבן ….

תודו שאתם בהלם: אביבית בר זוהר והחבר נפרדו וזו הסיבה!

אני אוהבת את ויני את מי שהוא ואני מאחלת לו רק טוב בחייו כי מגיע לו את הטוב ביותר …. ובקשר לתגובות שלכם על מיליון ואחת סיבות למה נפרדנו אז תחסכו את זה ממני ותשתדלו לא להתערב בין בני זוג כי עד שלא הייתם שם אתם לעולם לא יכולים לדעת מה קרה בין בני זוג …..

 

כי רק אהבה אמיתית תנצח את הכל ❤️ שבת מבורכת מדינת ישראל תאהבו ותתאהבו כל יום מחדש כי אהבה זה הכוח החזק ביותר בעולםםםםםםםם

חושבים שיש סיכוי לקאמבק או שזה לגמרי נגמר? בואו להגיב בפוסט הרשמי שלנו באינסטגרם:

 

View this post on Instagram

 

אביבית בר זוהר והחבר נפרדו: "זה לא הסתדר מכל כך הרבה סיבות"❗😱💔 . אחרי שעלו לכותרות כזוג מאוהב בנשיקה צרפתית ורטובה במיוחד שגם אם לא התכוונו לצפות בה.. זה פשוט היה בכל מקום 🤭 אביבית בר זוהר ובן זוגה הצרפתי כבר לא עוד❗😔 . אחרי חודשיים של זוגיות עם ויני, אביבית בר זוהר החליטה שדי וגם העלתה על כך פוסט סופר מפורט למה הקשר שלהם לא צלח:"הכנסתי את ויני לחיי מהר מאוד לאחר כמעט שנתיים שהלב שלי היה אטום , נעול … חשבתי שמשהו כבר לא בסדר בי אני לא מצליחה להתאהב …. ואז ראיתי את ויני והמחסומים ירדו והרשתי לעצמי לראשונה לנסות להתאהב מחדש …. זה לא היה קל אבל עברתי את המחסום …. ואז שוב זה לא הסתדר מכל כך הרבה סיבות , מפערים עצומים בחיים שלי ובחיים שלו וזה בסדר גמור לא כל כפפה מתאימה ליד שלנו …."❗😟 . אבל נראה שיותר מזה לא כדאי שתשאלו אותה כי היא המשיכה וכתבה:"ובקשר לתגובות שלכם על מיליון ואחת סיבות למה נפרדנו אז תחסכו את זה ממני ותשתדלו לא להתערב בין בני זוג כי עד שלא הייתם שם אתם לעולם לא יכולים לדעת מה קרה בין בני זוג …"❗🔥 . חושבים שיש סיכוי לקאמבק זוגי❓או שמדובר בעוד פרק חולף⁉️🤔 בואו נשמע אתכם בתגובות למטההה👇🏼👇🏼👇🏼 #זוגיות #פרידה #אהבה #קאמבק #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on