לא יהיה קאמבק? אחרי הראיון של ליאור, תקוה נועלת סופית!

לא יהיה קאמבק? אחרי הראיון של ליאור, תקוה נועלת סופית!

אחרי הראיון של ליאור דואק בו הוא חשף את כל הסיבות לכשלון הקשר הזוגי עם תקוה גדעון, הגיע תורה של תקוה גדעון שנראה על פי התגובות שלה שהיא טרקה את הדלת לאקס והפעם סופית ורשמית?

 

תקוה הגיעה לראיון אצל מאיה בצלאל ברדיו לב המדינה 91FM וכמובן שעלה נושא בן הזוג לשעבר מבית "האח הגדול", נושא בוער במיוחד לאחר שליאור החליט לפתוח את הכל בפומבי ונשאלה שאלות על האקס על ידי מאיה: "אז לא יהיה קאמבק?" תקוה ענתה לה ללא היסוס: "לא" אבל זה לא ממש נגמר בזה.

לא יהיה קאמבק? אחרי הראיון של ליאור, תקוה נועלת סופית!

מאיה לא הרפתה ושאלה שאלות על הקשר המשפחתי ועל הקרבה שלה לאמא של ליאור בטענה שזה לא כל כך הגיוני שהיא שומרת על קשר כ"כ טוב ואוהב איתה כשמדובר באמא של אקס של חודש ולא כמה שנים טובות.

 

תקוה הסבירה שאומנם היא מכירה את אמא של ליאור רק כמה חודשים אבל אמא של ליאור זכתה להכיר את תקוה דרך המסך ב"האח הגדול" ומשם נוצר חיבור מיוחד שלא קשור כלל לבן, או לחזרה אפשרית אליו.

לא יהיה קאמבק? אחרי הראיון של ליאור, תקוה נועלת סופית!

מאיה עדיין הסבירה לתקוה שאולי היא היא צריכה לעשות "דאבל צ'ק"(בדיקה נוספת) בקשר לליאור וגם הפעם תקוה ענתה באופן חד משמעי ש"לא, לא." ושללה את העניין.

 

מאיה הנחרצת עדיין אמרה שהיא רוצה שיזכרו שהיא הייתה זאת שאמרה שהם עוד יחזרו והיא צופה להם קאמבק אפשרי בקרוב!

 

מה דעתכם בנושא: הנושא סגור סופית או שיש עוד מקום לניסיון או בדיקה נוספת? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

 

View this post on Instagram

 

תקוה גדעון טורקת את הדלת לליאור דואק והפעם סופית ורשמית⁉️😟😱 . בראיון אצל מאיה בצלאל ברדיו לב המדינה, תקוה נשאלה שאלות על האקס: ליאור דואק "אז לא יהיה קאמבק?" והיא כמובן ענתה ללא היסוס "לא"❗😲🤭 . מאיה לא הרפתה ושאלה שאלות על הקשר המשפחתי והקרוב לאמא של ליאור וטענה בפני תקוה שהיא צריכה לעשות "דאבל צ'ק"(בדיקה נוספת) בקשר לליאור וגם הפעם תקוה ענתה באופן חד משמעי "לא"❗😳 . מאיה עוד חוזה שתקוה וליאור יחזרו‼️ מסכימים איתה❓או שאין סיכוי בעולם⁉️🤔 #קאמבק #פרידה #ראיון #רדיו #תקוהגדעון #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on