אייל או ליאם? ראש בראש מי הגולן השולט במשפחה!

אייל או ליאם? ראש בראש מי הגולן השולט במשפחה!

אייל גולן והבן הבכור ליאם גולן לגמרי הורידו את הכפפות אם לשפוט מהפוסטים שהעלו לעמודי האינסטגרם שלהם, ולמרות שזה רק משחק כדורגל. הם הולכים להילחם ראש בראש על כבוד המשפחה בחמישי הקרוב כחלק מאירוע הספורט הגדול של השני עם עוד 36 אמנים וכוכבי רשת וריאלטי על מגרש אחד!

 

אירוע הספורט הגדול של שנת 2020, בהתחשב במצב בעקבות התגלגלות וירוס הקורונה מגיע אליכם בחמישי הקרוב למסך בערוץ הספורט. נבחרת כוכבי הרשת והריאליטי נגד נבחרת הזמרים והאמנים… במשחק של 60 דק!

 

אייל או ליאם? ראש בראש מי הגולן השולט במשפחה!

אם חשבתם שהאבא והבן יאחדו כוחות במשחק כדי להביס את הקבוצה היריבה אז הפעם טעיתם, אייל וליאם גולן לגמרי אחד נגד השני בקרב על הכבוד והשליטה במשפחה והם שייכים לקטגוריות שונות ומאידך יתחרו בקבוצות יריבות.

 

בנבחרת כוכבי הרשת והריאליטי בניצוחו של המאמן שייע פייגנבאום ישחקו:

 

רונן פייגנבוים, עומרי קנדה, מיכאל ספיר, רז ספני, אליור בלוקס, לירן שטראובר, תומר אליאס, ליאם גולן, עידן טלמור, אנדי רם, מאץ' אבד, יונתן סבג, אורן בקשי, אור גבאי, בר צברי, בן קייסר, אריאל בן עטר ואלי אליהו.

אייל או ליאם? ראש בראש מי הגולן השולט במשפחה!

בנבחרת הזמרים והשחקנים בכיכובו של איציק זוהר ישחקו:

 

מאור גמליאל, שטפן לגר, אייל גולן, משה פרת, אושרי כהן, לואי עלי, שוקי ביטון, רוי מילר, רן שפיר, עדן מאיר, טום קשתי, דין מירושניקוב, אנחל בונני, אור אדרי, אושר כהן, אקי אבני ונאור דנין.

אייל או ליאם? ראש בראש מי הגולן השולט במשפחה!
יאמן את גולן ג'וניור וקבוצת הריאלטי: שייע פייגנבוים

 

אייל או ליאם? ראש בראש מי הגולן השולט במשפחה!
גולן פעם אמר:"אם לא הייתי זמר הייתי שחקן כדורגל"

איזה קבוצה לדעתכם לוקחת? של האבא אייל או הבן ליאם? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

 

View this post on Instagram

 

אייל VS ליאם מי הגולן השולט במשפחה⁉️😱⚽ . מחזיקים חזק⁉️ כי ביום חמישי בשעה 22:00 בערב אירוע הספורט הגדול ביותר לשנת 2020 יוצא לדרך: כוכבי הרשת והריאלטי נגד נבחרת הזמרים והאמנים❗❗💥 . אם חשבתם שהאבא והבן יאחדו כוחות במשחק כדי להביס את הקבוצה היריבה אז טעיתם❗😳 אייל וליאם גולן לגמרי אחד נגד השני בקרב על הכבוד והשליטה ותראו באיזה נבחרות מטורפת הם משחקים❗😲 . נבחרת כוכבי הרשת והריאליטי בניצוחו של המאמן שייע פייגנבאום: ‏@idantalmor @liam__golan @tomer_telias @liranstrauber @elior_blux @razsapani @michaelsapir @omri_kanada @ronen_faygnbaum @eli_eliyahu1 @arielbenattar @benkeysar7 @bartzabary @or__gabay @oren_bakshi @yonatan.sabag @mach_abed19 @andyram10 . מול נבחרת הזמרים והשחקנים בכיכובו של איציק זוהר: ‏@maor.gamlielofficial @stephane.le.gar @eyalgolan1 @mosheperezofficial @oshricohen @loai_official1 @shukibiton @roimiller @ranshafir @edenmeiriofficial @tomkashty @deanmiroshnikov @angelbonanni33 @or_edri @oshercohenofficial @aki_avni @naor.danin . אז מי לדעתכם לוקח❓אבא אייל עם נבחרת האמנים או הבן ליאם עם נבחרת כוכבי הרשת והריאלטי⁉️🤔 תנו הימורים בתגובות למטה 👇🏼👇🏼 #משחק #כדורגל #מונדיאליטו #ראשבראש #דוקרב #באטל #שמועה #בידור

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on