חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
נקמתה של תקוה: תקבל פיצוי לאחר שהושפלה במקום עבודתה!

נקמתה של תקוה: תקבל פיצוי לאחר שהושפלה במקום עבודתה!

השמועה אומרת...

שתפו

נקמתה של תקוה: תקבל פיצוי לאחר שהושפלה במקום עבודתה!

זוכת “האח הגדול”, תקוה גדעון כונתה במקום עבודתה בתור מנהלת מסעדה “אתיופית מסריחה” ותפוצה בלא פחות מ-70 אלף שקלים.

 

עוד בתעודת הזהות שלה בטרם כניסתה לבית “האח הגדול” סיפרה גדעון על התקופה בה עבדה במסעדה וכונתה ע”י לקוחה “אתיופית מסריחה” ומסתבר שכבר תקופה ארוכה לא מדובר רק בעוד סיפור ישן וכואב אלה במערכת משפטית שלמה שמגיע לסופה, והפעם זה סוף טוב.

[quads id=”1″]

נקמתה של תקוה: תקבל פיצוי לאחר שהושפלה במקום עבודתה!

בית המשפט קבע שתקוה תפוצה בסכום של 55 אלף שקלים ועוד 15 אלף עבור הוצאות משפט וזאת בעקבות אמירות גזעניות שהושלכו כלפיה בתקופה שבה עבדה בתור מנהלת מסעדה ואלה הדברים שתקוה כתבה בעמוד האינסטגרם שלה:

 

״מי נתן לכושית לנהל מסעדה?״


 

אחרי מסע ארוך של שלוש שנים.
לילות ללא שינה, חרדות , עלבון , משטרה ובתי משפט.
הצדק יצא לאור!!!
הצדק ניצח!!!

 

בתביעת לשון הרע שהוגשה על ידי באמצעות משרד עורכי דין אוהד כהן ושות’ בית המשפט עשה צדק כאשר קבע באופן חד משמעי כי אין מקום יותר לגזענות:

[quads id=”1″]

נקמתה של תקוה: תקבל פיצוי לאחר שהושפלה במקום עבודתה!

“האמירות של הנתבעת הינן אמירות קשות ובלתי נסלחות. הנתבעת בחרה לעלוב בתובעת ברצף של אמירות גזעניות, אמירות אשר כל מטרתן הייתה להשפיל ולבזות את התובעת לאור מוצאה האתיופי.

 

הנתבעת לא בחלה להשתמש ברפרטואר גזעני נרחב, לרבות שימוש במילת הגנאי “כושי” ובצירוף הפוגעני “אתיופית מסריחה” זאת ועוד, אמירות אלו לא נאמרו בדלת אמות או במפגש חברתי מצומצם, אלא במקום העבודה של התובעת, בפני קהל גדול, לרבות חבריה ועובדיה של התובעת.

 

ואם לא די בכך, הנתבעת הוסיפה מעשה לדיבור וזרקה על התובעת דבר מאכל.”
בהמ”ש הטיל על הנתבעת פיצוי כספי בסך 55,000 ש”ח והטיל עליה הוצאות משפט בסך כ-15,000 ש”ח.

 

אפס סבלנות לגזענות!!!!

[quads id=”1″]

בואו להגיב על הכתבה בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

 

View this post on Instagram

 

זוכת “האח הגדול” כונתה “אתיופית מסריחה” ותפוצה בלא פחות מ-70 אלף שקלים‼️😲 . “אחרי מסע ארוך של שלוש שנים. לילות ללא שינה, חרדות , עלבון , משטרה ובתי משפט. הצדק יצא לאור!!! הצדק ניצח!!!” כתבה תקוה בהתרגשות בפיד שלה, ויש לה על מה לשמוח❗🥺 . עוד בתעודת הזהות שלה בטרם כניסתה לבית “האח הגדול” סיפרה גדעון על הזמנים בהן עבדה במסעדה וכונתה ע”י לקוחה “אתיופית מסריחה” ומסתבר שכבר תקופה ארוכה לא מדובר רק בעוד סיפור ישן וכואב אלה במערכת משפטית שלמה שמגיע לסופה, והפעם זה סוף טוב❗😇 . חושבים כמונו שהצדק נעשה ואין מקום בשנת 2020 לטיפה של גזענות⁉️🤔 בואו נשמע את החיזוקים שלכם בתגובות 👇🏼👇🏼 #צדק #משפט #פיצוי #גזענות #סובלנות #קבלתהאחר #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות