אמלי פרי תזמין לחתונה את תקוה וירדן: מי תפתיע ודווקא תגיע!?

אמלי פרי תזמין לחתונה את תקוה וירדן: מי תפתיע ותגיע!?

השמועה אומרת...

שתפו

אמלי פרי תזמין לחתונה את תקוה וירדן: מי תפתיע ודווקא תגיע!?

היכונו לביאת הסולחה הגדולה של דיירי העונה האחרונה של "האח הגדול" בחתונה הקרבה של אמלי פרי? זה כנראה התרחיש הכי אופטימי שנוכל לצפות לו, והאם הוא אפשרי? בהחלט כן בהתחשב ברשימה האורחים לחתונה המדוברת.

 

רגע אחרי שיצאה מהבית המפורסם במדינה, אמלי פרי ובן זוגה דקל גולדנברג התארסו בטקס אירוסין נוצץ וטלוויזיוני במיוחד ואוטוטו מגיעה לה החתונה המדוברת ב-13 בספטמבר ולא תאמינו מי צפויות להיות בין מוזמנות ומי אישרה הגעה! המשיכו לקרוא

[quads id="1"]

אמלי פרי תזמין לחתונה את תקוה וירדן: מי תפתיע ודווקא תגיע!?

מי שהייתה הנמסיס המושבעת של אמלי בבית, זוכת "האח הגדול" תקוה גדעון שכזכור התבטאה בהקשר לבתה של פרי כאשר השתיים שהו בבית האח וזכתה למתקפה חזרה מצד פרי לאחר מכן בפוסט:"בושה שיש אנשים שמרשים לעצמם לצאת על ילדים חסרי ישע בפריים טיים".

 

וגם כזכור, אמלי חברה לרונן לאחר יציאתם מבית "האח הגדול" בזמנו ופתחו חזית או אופוזיציה כנגד תקוה גדעון "נעשה הכל כדי שתצא מהבית". כיום, אפשר לשים את כל הדברים האלה מאחור, כי תקוה בהחלט מוזמנת לחתונה הקרבה של פרי והיא לא המשתתפת היחידה שכלת השמחה לא ביחסים הכי טובים איתה שצפויה להיות מוזמנת.

[quads id="1"]

אמלי פרי תזמין לחתונה את תקוה וירדן: מי תפתיע ודווקא תגיע!?

גם המקום ה-2 מבית "האח הגדול" ירדן אדרי שרק לא מזמן היא וכלת השמחה הורידו עוקב אחת מהשנייה באינסטגרם ונראה שהקשר החברי שלהם מעט אבד צפויה להיות מוזמנת לאירוע המדובר.

 

אז האם אנחנו בדרך לסולחה גדולה? שמועה פנתה לעלמה אדרי ושאלה אותה האם תגיע לחתונה של אמלי במידה ותקבל הזמנה והיא הגיבה:"באהבה כן".

 

מאמלי נמסר בתגובה לשמועה:"החתונה תתקיים בעזרת השם ב-13/9 ואם נוכל והמצב יאפשר. כל חבריי מבית האח יהיו מוזמנים".

אמלי פרי תזמין לחתונה את תקוה וירדן: מי תפתיע ודווקא תגיע!?
טרם קיבלה הזמנה אבל תגיע באהבה במידה וכן! כך נאמר לשמועה

חושבים שתהיה שם סולחה ענקית בין אמלי, תקוה וירדן? או שממש לא? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה:

[quads id="1"]

 

View this post on Instagram

 

סולחה או ממש לא..❓מה קורה פההה⁉️ 😱 . רגע אחרי שיצאה מבית "האח הגדול" אמלי פרי ובן זוגה דקל התארסו ואוטוטו מגיעה לה החתונה המדוברת ב-13 בספטמבר ולא תאמינו מי צפויות להיות מוזמנות❗😳 . מי שהייתה הנמסיס המושבעת של אמלי בבית, זוכת "האח הגדול" תקוה גדעון שכזכור התבטאה בהקשר לבתה של פרי כאשר השתיים שהו בבית האח וזכתה למתקפה חזרה מצד פרי לאחר מכן בפוסט:"בושה שיש אנשים שמרשים לעצמם לצאת על ילדים חסרי ישע בפריים טיים" תוזמן גם היא לחתונה ולא רק היא❗😲 . גם המקום ה-2 מבית "האח הגדול" ירדן אדרי שרק לא מזמן היא וכלת השמחה הורידו עוקב אחת מהשנייה צפויה להיות מוזמנת לאירוע המדובר❗😯 . אז האם אנחנו בדרך לסולחה גדולה❓שמועה פנתה לעלמה אדרי ושאלה האם תגיע לחתונה של אמלי במידה ותקבל הזמנה והיא הגיבה:"באהבה כן"❗😍 . מאמלי נמסר בתגובה לשמועה:"החתונה תתקיים בעזרת השם ב-13/9 ואם נוכל והמצב יאפשר כל חבריי מבית האח יהיו מוזמנים"🤗 . חושבים שתהיה שם סולחה ענקית בין אמלי, תקוה וירדן❓או שממש לא⁉️🤔 בואו נשמע מה אתם חושבים למטה 👇👇💥 #שמועה #חתונה #האחהגדול #סולחה #איחוד #אהבתחינם #בידור #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות