למרות בקשת בן אל? אורטל עמר הפגישה שוב את שימי תבורי עם תו פרינס!

למרות בקשת בן אל? אורטל עמר הפגישה שוב את שימי תבורי עם תו פרינס!

אחרי המתקפה של בן אל תבורי: אורטל עמר החליטה שוב להפגיש את בנה תו פרינס עם אביו של בן אל, שימי תבורי.

 

לפני שבועיים וחצי סבא שימי תבורי פגש לראשונה את נכדו תו פרינס אחרי מעל לשנה שלא ראה אותו יחד עם רעייתו יהודית באומן וכל זה קרה ללא אישור או ידיעתו של בן אל תבורי שהגיב על כך בחומרה לאורטל וקרא לה רודפת פרסום ואף הגיב:"מציע לך להתמקד במשפחה שלך" וגם הוסיף: "מי שמחפש משפחה לא מביא מצלמות, ועושה הכל בשקט".

 

כדרך קבע? אורטל עמר הפגישה שוב את שימי תבורי עם תו פרינס!
שימי תבורי בפגישה מלפני שבועיים וחצי עם תו פרינס

עמר שהגיבה על המתקפה של בן אל במילים "בשבילי משפחה זה ערך עליון" החליטה כנראה לא ליישם את בקשתו של בן אל וגם היום(שבת) העלתה תמונה משותפת של שימי תבורי עם בנה תו פרינס כאשר אלה נתפסו בטיול משפחתי בפארק.

כדרך קבע? אורטל עמר הפגישה שוב את שימי תבורי עם תו פרינס!

כזכור, המפגש המרגש בין בנו המשותף של אורטל עמר ובן אל תבורי יחד עם שימי תבורי ויהודית באומר גרר את תגובתה הנרגשת של יהודית: "ברגע שהם דפקו בדלת הייתי בשוק מוחלט. ראיתי את שימי בקטן, עיניים גדולות וילד מתוק כזה. שימי היה בהלם נישק אותו וחיבק ודמע. אני הייתי בהתרגשות גדולה הרגיש לי כאילו הוא ממש הנכד שלי".

כדרך קבע? אורטל עמר הפגישה שוב את שימי תבורי עם תו פרינס!

אז במי אתם תומכים יותר? לוקחים את הצד של בן אל תבורי או אולי את של אורטל עמר? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

 

View this post on Instagram

 

אחרי ההתקפה של בן אל תבורי: אורטל עמר שוב מפגישה בין שימי לתו פרינס❗😲😱 . לפני שבועיים וחצי סבא שימי תבורי פגש לראשונה את נכדו תו פרינס אחרי מעל לשנה שלא ראה אותו יחד עם רעייתו יהודית באומן וכל זה קרה ללא אישור או ידיעתו של בן אל תבורי שהגיב על כך בחומרה לאורטל וקרא לה רודפת פרסום ואף הגיב:"מציע לך להתמקד במשפחה שלך"❗😳 . עמר שהגיבה על המתקפה של בן אל במילים "בשבילי משפחה זה ערך עליון" החליטה כנראה לא ליישם את בקשתו של בן אל וגם היום(שבת) העלתה תמונה משותפת של שימי תבורי עם בנה תו פרינס כאשר אלה נתפסו בטיול משפחתי בפארק❗😇 . במי אתם תומכים יותר❓לוקחים את הצד של בן אל תבורי או של אורטל עמר⁉️🤔 #אבא #סבא #פגישה #סקר #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on