חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הצל נגד תומר שרון: המאבק מגיע לשיאים חדשים! "נתראה בבית המשפט"

הצל נגד תומר שרון: המאבק מגיע לשיאים חדשים! “נתראה בבית המשפט”

השמועה אומרת...

שתפו

הצל נגד תומר שרון: המאבק מגיע לשיאים חדשים! "נתראה בבית המשפט"

נראה שהכסאח בין השחקן תומר שרון לאושיית הרשת יואב אליאסי המכונה “הצל” מסרב להרגע. המצב הקשה בענף האומנות לא פסח על השחקן המובטל תומר שרון שמלבד פרסום דעותיו הפוליטיות ברשתות החברתיות שגררו תגובות קשות “העבדים” של הצל לדבריו, הוא גם מאיים בתביעה “אגיע לכל אחד ואתבע לו את האמ-אמא” ונראה שהצל בחר לכוון את האיום בתביעה דווקא אליו.

 

אפשר להגיד שהביף בין תומר ליואב התחיל כאשר יואב אליאסי החליט לשתף פוסט של שרון בינואר האחרון וכתב בין היתר “תומר שרון היה קומיקאי ושחקן. בשנים האחרונות הוא הבין שהוא נשכח אז מה יותר טוב מלקרוא לצה”ל טרוריסטים ולצעוק אפרטהייד כדי לחזור לתודעה?”

[quads id=”1″]

 

הצל פותח חזית עם תומר שרון בחודש ינואר האחרון
צילום מסך מתוך דף הפייסבוק של הצל

מאז אותו הפוסט, נראה ששרון החליט לא לשתוק והעלה פוסט כנגד הצל\מגיביו שבעקבות “הלייקים והשיתופים של המוני האדיוטים שמעריצים את האהבל” לדבריו, הסירו תמונה אומנותית מהמרכז הרפואי “מדיקה”.


 

הצל כמובן שנתן תגובה לפוסט על זה של שרון אותו העלה לעמוד הפייסבוק שלו שמונה כקרוב לחצי מיליון עוקבים:“תומר שרון ‘האומן’ דורש שיחזרו את התמונה של מוות ליהודים” הוא כתב בשיתוף הפוסט של שרון והוסיף ניתוח פסיכולוגי מעמיק לצד המלצה:“אז תומר, אני יודע שאתה לא בריא ואני מאחל לך רק בריאות ואני אומר את זה מדאגה, אתה צריך או להגביר מינון או להחליף תרופה, המצב שלך לא טוב פוקי”.

[quads id=”1″]

תומר שלא אהב את הגידופים והאש שספג בעקבות הפרסומים עליו העלה פוסט ביום ראשון בו בין היתר שיתף את עוקביו:“החארות הגיעו לדף של הקיבוץ והתחילו לטנף ולנאץ. בעלי הדף היתה בהלם. עכשיו תקשיבו, זבלים. פעמיים בחיי תבעתי דיבה אנשים כמוכם, וזה הסתיים בזה ששילמו לי מהר ובלי משפט. יכולתי לתבוע מאות. רציני. רק על המילה “בוגד” הייתי בונה בית. הצל כבר למד, אמנם לא לגמרי, לדבר באופן שיציל אותו מזה. אבל אתם לא. אגיע לכל אחד ואתבע לו את האמ-אמא. תתביישו.”

הםוסט שהעלה תומר שרון ביום ראשון בטענה נגד הצד ותומכיו
צילום מסך מתוך דף הפייסבוק של תומר שרון

[quads id=”1″]

הצל שכמובן החליט להגיב לדברים האלה של תומר שיתף שהוא לא מפחד מתביעה של תומר: “שמעתי שאתה מאיים לתבוע אותי, אז רגע של כנות. עד היום לא הצחקת אותי מעולם אבל עכשיו חחחחחחחחחחחחחח.. אני לא יכול להפסיק לצחוק אין אתה הורג, מספר אחד אתה! בחיי שאני לא מבין איך אתה מובטל, אתה מצחיק רצח! טוב רגע אוייר הנה נרגעתי אז קודם כל כמו שאמרתי לך כשנפגשנו לפני כמה שנים ברחוב תתבע יזלמה, תתבע! אבל על מה תתבע? על שאומרים לך את האמת?”

 

וסיכם את הפוסט באמרה:“ונתראה בבית משפט.”, להלן הפוסט המלא:

פוסט התגובה של הצל לפוסט של שרון מיום ראשון
צילום מסך מתוך דף הפייסבוק של הצל

תומר שהספיק להגיב לפוסט הזה בדף של הצל מהיום הבהיר שהוא בכלל לא התכוון לאיים לתבוע אותו בפוסט האחרון:

התגובה של תומר שרון לפוסט של הצל מהיום
תגובה של תומ”ש בפוסט של הצל

לא ברור עד לאן הביף הזה בין השניים יגיע, והאם זה יגמר בתביעות ובית משפט. אבל בהחלט נראה שיש סאגות שעדיף לסגור בדלתיים סגורות ולא באופן פומבי.

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות