איך זה נגמר? מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה נפרדו!

איך זה נגמר? מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה נפרדו!

צילום: רונן אקרמן

השמועה אומרת...

שתפו

צילום: רונן אקרמן

3 וחצי שנים אחרי שהכירו בבית האח הגדול: אביחי אוחנה ומעיין אשכנזי נפרדו וכל זה נחשף בעקבות פוסט של אשכנזי בעמוד האינסטגרם שלה ובו היא משתפת הכל, טוב כמעט הכל כי סיבת הפרידה לא ממש צוינה שם.

 

נראה ששנת 2020 שהייתה אמורה להיות מהשנים הנוצצות ביותר ממשיכה להיות מהשנים היותר קשות שהיו לנו, הן בעקבות מגפת הקורונה המשתוללת בארץ ובעולם והן בעקבות גל הפרידות הבלתי נגמר שעכשיו גם הגיע לזוג שכולנו זכינו להתאהב בו לפני כ-3 וחצי שנים בבית “האח הגדול” שהחליטו היום לבשר על הפרידה.

[quads id=”1″]

[quads id=”1″]

אחרי לא מעט עליות וירידות בקשר והמתנה להצעת נישואים רק לפני מספר חודשים, הגיעה הפרידה הבלתי צפויה של הזוג נגמרה בטוב וללא רפש מיותר, אם כי את סיבת הפרידה כנראה שלא נקבל ממעיין אבל אלה הדברים שהיו לה לשתף את כולם:

 

אביחי ואני נפרדנו. ותאמינו לי, לנו זה כואב יותר.
לפני 3 וחצי שנים כל אחד מאיתנו יצא למסע לא נודע, נכנסנו לתוך בית סגור שמצולם 24/7 והיינו בית אחד לשניה במקום שבו אמורים להרגיש הכי לבד בעולם. אני לא אשקר, הפחד שהסיפור הכי אינטימי וכואב שלנו יצא לתקשורת בצורה מעוותת ובגל של שמועות לא נותן לי מנוחה, לכן החלטתי לקחת את השליטה לידיים שלי.

[quads id=”1″]

אני מודה, עשיתי הכל כדי לשמור עלינו, שמרתי, טיפחתי,דאגתי והגנתי כמו בולדוזר במשך כל השנים על כבודי ועל כבודו של אביחי, ואני לא מתכוונת להרוס את זה עכשיו או אי פעם. לא תראו כאן הסרת עוקב או מחיקת תמונות משותפות.
את הסיבות ללמה נפרדנו אני שומרת עמוק בלב, יחד עם כל הרגעים הטובים, הטובים פחות, אינספור חוויות מרגשות, שהפכו אותנו לזוג הטוב שהיינו. לאורך התקופה היו הרבה סיבות למה לא, היו סביבנו המון רעשי רקע מזעזעים מכל הכיוונים, ולמרות זאת, לא הרמנו ידיים והצלחנו להתגבר.

אולי המקומות השונים שהגענו מהם,הסתכלות והשקפות החיים שלנו הם אלה שהיו חזקים יותר מאיתנו.
נכון, אני ואביחי האמנו שאנחנו זה עד הסוף. עברנו לדירה גדולה מתוך מחשבה על משפחה ועל עתיד משותף. תכננו חתונה לפרטי פרטים וגם את הירח דבש שאחרי. לפעמים, כשאנחנו מתכננים, יושב מישהו למעלה וצוחק. לא משנה כמה אתה אוהב את הבן אדם שמולך, אהבה כזו שכואבות בכל הגוף, במחשבה בוגרת ונבונה הבנו שלפעמים האהבה היא לא הכל. היא יסוד חשוב בזוגיות אך היא נלוות להרבה דברים נוספים, שאצלנו לא עבדו.

[quads id=”1″]

ברגעים כאלה שהלב שלי שבור, השאלה היחידה שמעסיקה אותי היא איך ממשיכים מכאן לבד. עם הרבה דמעות, בא לי לשתף אתכם במשפט שמלווה אותי מהיום הראשון שהכרתי את אביחי “יש לך כוח של צבא שלם אך את נגד כולם וזה עושה אותך למה שאת לוחמת”.

 

אביחי אוחנה כאמור הגיב גם הוא לדבר הפרידה והעלה סטורי מאוד עמוד ויש יגידו כואב לאינסטגרם הפרטי שלו:“3 וחצי שנים לפני שהכרתי אותך הלב שלי היה עשוי מאבן ואת הפכת אותו ללב מבשר. תודה.”

 

חושבים שיש עוד סיכוי לקאמבק של הזוג יוצא הריאלטי הזה? או שהגיע הזמן להתקדם הלאה? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה:

 

View this post on Instagram

 

שלוש וחצי שנים אחרי שהכירו בבית האח הגדול: אביחי אוחנה ומעיין אשכנזי נפרדו❗😱😢 . מעיין אשכנזי זרקה היום פצצה כואבת ושיתפה את עוקביה על הפרידה מבן זוגה אביחי אוחנה בפוסט אמיץ באינסטגרם: “אביחי ואני נפרדנו. ותאמינו לי, לנו זה כואב יותר.” 😭 אחרי לא מעט עליות וירידות בקשר והמתנה להצעת נישואים רק לפני מספר חודשים, הגיעה הפרידה הבלתי צפויה של הזוג נגמרה בטוב וללא רפש מיותר, אם כי את סיבת הפרידה כנראה שלא נקבל ממעיין:”לא תראו כאן הסרת עוקב או מחיקת תמונות משותפות. את הסיבות ללמה נפרדנו אני שומרת עמוק בלב”❗😔😥 גם אביחי בחר לשתף בסטורי שלו את רגשותיו בדבר הפרידה ממעיין וזה לא פחות כואב:”3 וחצי שנים לפני שהכרתי אותך הלב שלי היה עשוי מאבן ואת הפכת אותו ללב מבשר. תודה.”❗💔 . חושבים שיש עוד סיכוי לקאמבק של הזוג האגדי הזה❓או שהגיע הזמן להתקדם⁉️😳🤔 בואו נשמע אתכם בתגובות למטה 👇🏼👇🏼 #פרידה #שוק #הלם #לאצפוי #סקר #קאמבק #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות