אילנית לוי במסר חריף:"אנחנו צריכות להפוך אותם לגברים אמיתים"

אילנית לוי במסר חריף:”אנחנו צריכות להפוך אותם לגברים אמיתים”

השמועה אומרת...

שתפו

אילנית לוי במסר חריף:"אנחנו צריכות להפוך אותם לגברים אמיתים"

האישה אולי הכי אהובה בביצה המקומית לא מפסיקה להשתמש ב”כח” שלה כדי לנסות ולהוביל שינוי פעם אחרי פעם. במקרה הזה, היא הגיעה לבושה באדום להשקה של העונה החדשה לסדרת הטלוויזיה “ג’ודה” ויש מאחורי הצבע האדום הרבה מעבר.

 

רק שלשום עלה בפרופילים של אילנית לוי ברשתות החברתיות סטוריז על ציטוטים בלתי מתקבלים או מעוררי מחלוקת של שופטים הקשורים למשפטים בארץ בדין עבירות מין ” “הזוי, אפילו נשמע בדיחה!” וכבר יש לה מסר חריף הרבה יותר שמגיע ממקום אישי במיוחד! המשיכו לקרוא

[quads id=”1″]

 

אילנית החליטה לא לשתוק יותר לפתוח את כל מה שהיא חושבת על האונס הנוראה שהתרחש באילת כאשר 30 גברים כפו את עצמם על נערה בת 16 וכתבה את הדברים הבאים:

 

הזוועה שהתרחשה באילת זעזעה מדינה שלמה!
אבל מה קורה בכל יום,שרוצחים נשמה (כן,זה מה שזה)בשתיקה!ואם היא דיברה,לרוב היא נרצחת סופית על דוכן העדים.

 

קיבלתי הודעות מנשים שלא רוצות להביא ילדים לעולם רק כי הן נחשפו לפרצופו השטני!הן חיות את כל חייהן ״ליד החיים״ שקופות ונעלמות כי שללו מהן את היכולת לראות את הטוב בעולם.
כבר אמרנו וכתבנו הכל ועדיין נשארנו המומים וחנוקים ללא יכולת להכיל את כמות הכאב.

אילנית לוי במסר חריף:"אנחנו צריכות להפוך אותם לגברים אמיתים"
אילנית לוי ואלין לוי בתמונה קרובה במיוחד

[quads id=”1″]

כל עדות או מקרה שנחשפתי עליו הביא איתו מיליון מחשבות מתרוצצות, שמרסקות לי את הנשמה,ואני רוצה שזה יעלם,אולי הייתי מעדיפה לא לדעת, זה כואב מידי.

 

צריך שיכאב לכולנו מידי על כאבן של כל כך הרבה קורבנות של תרבות קלוקלת!!
אנו חרדים לחשוף את ילדינו לפרצופו המכוער של העולם, בתקווה שאיכשהו זה יפסח עליהם ומעדיפים לדחות את הקץ.

 

אסור לנו! כי בסוף הם יהיו הפרצוף הזה.
אל לנו ממבוכה להרשות שילדינו יחפשו תשובות ומידע בשדות זרים, שיבינו לבד איך העולם עובד ויבחינו לבדם בין טוב לרע. להשלים פערים לבד לא יכול להיות דבר כל כך טוב בעולמנו.
ונכון הנושאים הקריטיים הם תמיד שוברי שיניים,אבל אין ברירה!

[quads id=”1″]

אילנית לוי במסר חריף:"אנחנו צריכות להפוך אותם לגברים אמיתים"
אילנית לוי בהשקה של ג’ודה עונה 2

זאת אחריותינו וחובתנו. הורות היא לא תוכנית לבקשותינו. אסור לנו לטשטש את הסכנות שאורבות לכל המינים!
סיפרו לנו שאנחנו צריכים להזהיר את בנותינו מהעולם, כל כך הרבה הגדרות,איסורים, עשי ואל תעשי שמא יתפרש ש..

 

ומה אם החצי השני לטנגו?הרי אנחנו יודעים שאי אפשר לרקוד טנגו לבד, שני הצדדים צריכים ללמוד את הצעדים. למה הזנחנו את חינוך בנינו?איך הגענו למסקנה שהם יבינו לבד?למה אותם אנו לא מזהירים מפני מה שהחברה יכולה לעשות להם,למחשבה שלהם,להתנהגות שלהם ומבלי שהם ישימו לב הם עלולים להפוך למפלצות ולחשוב שזה רגיל!! זה לא מגיע להם! אנחנו צריכות וצריכים להפוך אותם לגברים אמיתים!אנחנו לא יכולים לחכות שיעשו את זה למעננו, והלוואי וכבר יעשו!

[quads id=”1″]

וחוויה אישית שלי, אני מחליפה צבעים, לרוב לגווני הבהיר בסקאלה,שוברת שיניים, פתאום לא מכירה טוב את השפה,מניחה לצידי ג׳ארה ענקית של מים ומסתכנת בשאלה מצידם שתפיל אותי אפילו אם אני יושבת, אבל הסכנה הכי גדולה היא להתעלם!!

 

אני קוראת, מתייעצת ועושה מלא חזרות מול המראה לפני,רק שיצא לי טוב. זה לא קל, זה הכי קשה בעולם! וכן אני חופרת!!!ככה ליאם אומר,בפעם המיליון שהוא שמע את אותם הדברים. נכון, נראה לנו לפעמים שהם בכלל לא מקשיבים?

 

תאמינו לי, חפירה של אמא תמיד בסוף מחלחלת. אני לא יודעת כמה תקווה יש לי בדור שלנו אבל אני יודעת כמה אמונה ותקווה יש לי שאנחנו יכולים וחייבים לגדל פה דור אחר🙏והגדת לבנותיך ולבניך

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות