חיפוש
Close this search box.
חיפוש
Close this search box.
ניר אבישי כהן נגד מעיין אדם:"גזענית דוחה שמתגאה בכך"

ניר אבישי כהן נגד מעיין אדם:”גזענית דוחה שמתגאה בכך”

השמועה אומרת...

שתפו

ניר אבישי כהן נגד מעיין אדם:"גזענית דוחה שמתגאה בכך"

יוצא “האח הגדול” יוצא במתקפה נגד בת זוגתו של יוצא נוסף מהעונה שלו אסיף אלקיים, וכן מדובר בעיתונאית ואשת התקשורת מעיין אדם שבעקבות התבטאותה בראיון היום הוא החליט להגיב בחומרה.

 

ניר אבישי כהן לא ממש אהב את מה שהיה לעיתונאית והמגישה מעיין אדם להגיד בראיון היום בחדשות הבוקר של ערוץ 12 והוא החליט להעלות תגובה חריפה במיוחד בסטורי שלו כנגד הדברים של אדם.

[quads id=”1″]

ניר אבישי כהן נגד מעיין אדם:"גזענית דוחה שמתגאה בכך"

התקרית המתועדת שמסעירה את הרשת בה נוסעת ישראלית, יהודיה ירדה ממונית לאחר שהבינה שהנהג הוא ערבי הגיעה גם לפאנל של תוכנית הבוקר היום והתגובה של מעיין אדם לתקרית גרמה לאדם ספציפי אחד לצאת עליה בסטורי קשה ביותר.

 

מעיין הגיבה לתקרית בראיון:“אני חוששת שאנחנו סובלים כל הזמן מאותה צביעות ולא אומרים את האמת והפחד שלנו לגיטימי, והיא לא היחידה, היא הרוב. אז היא נתפסה בעדשת המצלמה. כאב לי בשבילו.. הבנתי למה הוא נפגע” בהמשך הראיון טענה אדם “הפחד הוא מובן והוא לגיטימי”.

ניר אבישי כהן נגד מעיין אדם:"גזענית דוחה שמתגאה בכך"

והתגובה של ניר אבישי כהן בסטורי לדברי מעיין הייתה קשה ביותר:“מעיין-דברי בשם עצמך. גזענית דוחה שמתגאה בכך.”

 

מסכימים לגמרי עם מעיין או שאתם דווקא בצד של ניר אבישי כהן במקרה הזה? בואו להגיב ולהביע את דעתכם בפוסט הרשמי של עמוד האינסטגרם של שמועה:

View this post on Instagram

ניר אבישי כהן פותח פה על מעיין אדם⁉️😱 . וואווווו❗ לתגובה כזו חריפה לא ציפינו 😳😳 יוצא "האח הגדול" לא ממש אהב את מה שהיה לעיתונאית והמגישה מעיין אדם להגיד בראיון היום בחדשות הבוקר של ערוץ 12 והוא החליט להעלות תגובה חריפה במיוחד בסטורי שלו❗😱 . התקרית המתועדת שמסעירה את הרשת בה נוסעת ירדה ממונית לאחר שהבינה שהנהג הוא ערבי הגיעה גם לפאנל של תוכנית הבוקר והתגובה של מעיין אדם לתקרית גרמה לאדם ספציפי אחד לצאת עליה בדברים קשים ביותר 😲😲 . מעיין הגיבה לתקרית בראיון:"אני חוששת שאנחנו סובלים כל הזמן מאותה צביעות ולא אומרים את האמת והפחד שלנו לגיטימי, והיא לא היחידה, היא הרוב" והתגובה של ניר אבישי כהן בסטורי לדברי מעיין הייתה קשה ביותר:"מעיין-דברי בשם עצמך. גזענית דוחה שמתגאה בכך"❗😮 . הגיע הזמן שלכם להחליט: בצד של מי אתם❓ ניר או מעיין⁉️🤔 בואו נשמע אתכם בתגובות למטה 👇🏼👇🏼 #גזענות #סקר #ראשבראש #באטל #דוקרב #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות