בדרך לקאמבק? ליאור דואק ותקוה גדעון בצעד מפתיע!

בדרך לקאמבק? ליאור דואק ותקוה גדעון בצעד מפתיע!

זה היה רק עניין של זמן? האקסים מבית "האח הגדול" תקוה גדעון וליאור דואק החזירו עוקבים לאחר חודשיים של ריחוק ברשת האינסטגרם וכל זאת אולי דווקא בעקבות שיחה אישית שחשף דווקא רונן פייגנבוים בסטורי שלו?

 

בני הזוג לשעבר שאומנם לא שרדו את מבחן המציאות לאחר היציאה מתוכנית הריאלטי החליטו לעשות צעד משמעותי ולחזור לעקוב אחד אחרי השנייה והאם מדובר הפעם בצעד ידידותי למטרות "שלום" בלבד?

עומר נודלמן מכחישה את הזוגיות עם ליאור דואק!?
תם עידן עומר נודלמן והגיע הזמן לנסות שוב?

אם לשפוט מהלך הרוח הכללי, נראה כי גדעון ודואק אכן מנסים להתפייס לקראת המסיבה שהייתה אמורה להיות בהפתעה בביתו של דואק ב4.9 אבל, נראה שכבר כל עם ישראל יודע על התאריך המיועד של המסיבה בהרצליה פיתוח.

 

השמועות מספרות על כך שליאור אף עיצב לתקוה טבעת באופן אישי ואולי הקרבה בין השניים פחות אפלטונית ממה שנדמה. ובינתיים נראה כי רונן ממשיך לעקוץ את תקוה בסטורי שלו על כך שלא רואה אזכורים שלה כפרזנטורית ברשת פיקס כמצופה לטענתו.

 

בדרך לקאמבק? ליאור דואק ותקוה גדעון בצעד מפתיע!
העקיצות ממשיכות גם היום: רונן פייגנבוים בסטורי על הקמפיין של תקוה לרשת פיקס

 

כזכור, רק ביום שני שעבר בעקבות פרסום שיח פרטי בין רונן פייגנבוים לליאור דואק, נחשף כי דואק הגן על האקסית שלו בכך שדרש מרונן לא להגיע למסיבה שתתקיים בביתו ביום רביעי הקרוב לאחר שרונן ותקוה דיי התכסחו באינסטגרם ודואק שלף כרטיס אדום לרונן: "תקוה בת בית אצלנו ואתה לא יכול לבוא אלי".

בדרך לקאמבק? ליאור דואק ותקוה גדעון בצעד מפתיע!
בעקבות הפרסום הזה של הודעות הוואטסאפ בין רונן לליאור ביום שני האחרון, גדעון ודואק דווקא התקרבו אחד לשנייה?

אז האם השניים התקרבו בשקט בשקט בלי שנשים לב? חושבים שיש סיכוי לקאמבק או רק ידידות? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

 

View this post on Instagram

 

זה סוף-סוף קרה❗😳 האקסים מבית "האח הגדול" תקוה גדעון וליאור דואק החזירו עוקבים לאחר חודשיים של ריחוק ברשת האינסטגרם❗😊 . בני הזוג לשעבר שאומנם לא שרדו את מבחן המציאות לאחר היציאה מתוכנית הריאלטי החליטו לעשות צעד משמעותי ולחזור לעקוב אחד אחרי השנייה והאם מדובר בצעד ידידותי בלבד❓😯 . כזכור, רק ביום שני שעבר בעקבות פרסום שיח פרטי בין רונן פייגנבוים לליאור דואק, נחשף כי דואק הגן על האקסית שלו בכך שדרש מרונן לא להגיע למסיבה שתתקיים בביתו ביום רביעי הקרוב לאחר שרונן ותקוה דיי התכסחו באינסטגרם ודואק שלף כרטיס אדום לרונן: "תקוה בת בית אצלנו ואתה לא יכול לבוא אלי"❗😱 . אז האם השניים התקרבו בשקט בשקט בלי שנשים לב❓חושבים שיש סיכוי לקאמבק או רק ידידות⁉️🤔 בואו נשמע אתכם בתגובות למטה 👇🏼👇🏼💥 #קאמבק #חברות #ידידות #זוגיות #אהבה #שמועה #בידור #תלאביב #telaivv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on