ביוש נשמות: ירדן אדרי טסה לארה"ב לכיוון אחד?

ביוש נשמות: ירדן אדרי טסה לארה"ב ולמי היא השאירה מסר!?

אם חשבתם שביום שישי הקרוב נזכה לראות מפגש איחוד מורחב של כל משתתפי "האח הגדול" מינוס רונן פייגנבוים שהוסר מרשימת המוזמנים ע"י מארח האירוע, ליאור דואק בעקבות ריב שהתפתח בין בת הזוג לשעבר לבן המאמן, אז  אפשר לומר שהרשימה ממשיכה להצטמצם.

 

גם המקום ה-2 והמכובד בעונה האחרונה של "האח הגדול", ירדן אדרי כנראה שכבר לא תגיע למפגש האיחוד בבית של דואק בהרצליה פיתוח, ולא בעקבות סירוב להזמנה אלה בעקבות עניינים שכנראה יותר מעניינים את העלמה אדרי, למשל? טיסה במטוס פרטי למיאמי פלורידה.

ביוש נשמות: ירדן אדרי טסה לארה"ב ולמי היא השאירה מסר!?
ירדן אדרי והסטורי עם המטוסונצ'יק בדרך לארה"ב

אז אומנם "השמיים סגורים" למרבית המדינות בעולם בעקבות וירוס הקורונה, אבל אם תבדקו לעומק אז מסתבר שבעלי דרכון ישראלי עם ויזה לארה"ב יכולים לטוס בטיסה ישירה מישראל לארה"ב ולהיכנס ללא חובת בידוד אבל!.. ויש אבל, להיכנס חזרה לארץ זה כבר עלול להיות סיפור אחר.

ביוש נשמות: ירדן אדרי טסה לארה"ב ולמי היא השאירה מסר!?

במקרה של אדרי הנ"ל, נראה שהיא כבר מכוסה ונחסך לה כל הבלאגן הבירוקרטי עם חברות התעופה מכיוון שהיא ככל הנראה טסה בטיסה פרטית. ומה לגבי טיסה לכיוון אחד? אז מסתבר שהשהייה שלה באחות הגדולה לטווח הרחוק זה לא ממש בלו"ז שלה והיא מסרה כי תחזור לארץ "במהירות הבזק" ואכן מדובר בחופשה קצרה.

 

ולמי היא השאירה מסר עם המון אהבה וגם הבטיחה לקנות לו המון מתנות? צפו בקטע ותקשיבו לשיחה בדקות האחרונות וגלו במי מדובר(רמז: הכינוי שלו הוא ספינג'י).