הפתעה!? זה מה שקרה במסיבת יום ההולדת בבית של ליאור דואק!

הפתעה!? זה מה שקרה במסיבת יום ההולדת בבית של ליאור דואק!

השמועה אומרת...

שתפו

עברו חמישה חודשים מאז הגמר הגדול של הריאלטי בו כולם הכירו ועכשיו הגיע הזמן של משתתפי ״האח הגדול״ להתאחד יחדיו שוב ביום הולדתו של ניר אבישי כהן וזה לא האיחוד היחידי שקרה שם, כן גם תקוה וליאור נצפו צמודים מהצפוי!

 

את הפקת הענק שהרים ליאור דואק בביתו המפואר שבהרצליה פיתוח חשף לראשונה דייר שתחילה הוזמן אך לאחר חילוקי דעות קשים בינו לבין זוכת העונה “תקוה גדעון” הוחלט לבטל את הזמנתו, כן מדובר על רונן פייגנבוים שחשף את תאריך מסיבת יום ההולדת שתוכננה להיום והייתה אמורה להיות בהפתעה. אז מי הגיע ומה בדיוק קרה שם? המשיכו לקרוא!

אחרי תקופה של נתק כמעט מוחלט, הסרת עוקבים משפחתית ומה לא.. היה נדמה שתקוה גדעון וליאור דואק לא הולכים לחזור לדבר ובטח שלא לחלוק אירועים משותפים. אבל מסתבר שלא כך נרקם לו העתיד המשותף וכבר היום נראו השניים קרובים מתמיד באירוע יום ההולדת המטורף שהופק בביתו של דואק.

 

היום בשעות הצהריים נערכה מסיבת יום הולדת 39 לניר אבישי כהן בביתו של דואק שבהרצליה פיתוח שנושא המסיבה הוא “דובאי” הכל על טהרת המדינה שבקרוב מאוד נראה אותה גם מקרוב(בהמשך בתיעוד הוידאו).

 

חברה הטוב של תקוה גדעון שגם היה שכן קרוב שלה עד לאחרונה, ניר שבין היתר נראה כי ניסה לקרב בין השניים שלא דברו ארוכות כנראה וצלח את המשימה כי היא וליאור נצפו רוקדים בצמידות, אחוזי ידיים וגם מחובקים!

[quads id=”1″]

 

הפתעה!? זה מה שקרה במסיבת יום ההולדת בבית של ליאור דואק!
ליאור ותקוה צמודים ביותר גם הרבה אחרי שהמסיבה נגמרה!

עוד לקחו חלק במסיבה: אמלי פרי, חגית היימן, נעם לוי, מישל מכייב, יוסי אורפלי, גדי פניבילוב ועוד, מי שדווקא וויתרו על הגעה מבין יוצא “האח הגדול” היו ירדן אדרי שנופשת לה במיאמי כרגע, אדם אליוף שהיה צפוי להגיע אבל הבריז, וכמובן החברים שפחות הוזמנו: אלון וולקוביצקי ורונן פייגנבוים.

צפו בתיעודים השונים מהמסיבה:

 

אז אחרי שנראה כי תקוה וליאור כבר לא חוששים להפגין קרבה בפומבי, לדעתכם בקרוב גם נראה אותם זוג שוב? בואו להגיב בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

תצבטו אותנו שנדע שזה אמיתי❗❗😱🤪 . אחרי תקופה של נתק, הסרת עוקבים ומה לא.. תקוה וליאור נראים קרובים מתמיד באירוע יום ההולדת המטורף שהופק בביתו של דואק❗ . ניר אבישי כהן חוגג יום הולדת 39 על רקע הנושא המדובר:”דובאי” ונראה שמי שגנבו את ההצגה אלו זוכת “האח הגדול” תקוה גדעון והאקס ליאור דואק שנראו צמודים, רקדו ואף החזיקו ידיים❗😳 . אז מה דעתכם יש פה סיכוי לקאמבק❓או שהם חברים טובים ו.. טוב שכך⁉️🤔 פרגנו להם בתגבות למטה, בואו נשמע אתכם👇🏼👇🏼 #חברות #ידידות #קאמבק #איןקאמבק #אהבה #יומולדת #שמחה #שמועה #בידור

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות