עדי בוזגלו וחגית ברוכים בדו קרב ברשת ולא תאמינו על מה!

עדי בוזגלו וחגית ברוכים בדו קרב ברשת ולא תאמינו על מה!

עדי בוזגלו וחגית ברוכים החליטו להתבדח על חשבון הבעלים אסי ובני, ואיך זה נגמר? הם הצליחו לשבור את הרשת ממש בתוך שעות ספורות!

 

אפשר להגיד שאור הזרקורים כבר לא ממש עומד תחת השורדים אסי בוזגלו ובני ברוכים אלה על נשותיהם שלגמרי הפכו לויראליות בפוסטים קורעים מצחוק ברשת הפייסבוק מוקדם יותר היום(ראשון).

עדי בוזגלו וחגית ברוכים בדו קרב ברשת ולא תאמינו על מה!

מי שהתחילה את המהלך שגרר פעולת שרשרת ברשתות החברתיות הייתה אשתו של בני, חגית שהייתה הראשונה להעלות פוסט פשוט חונק מצחוק על לא אחר מאשר בעלה בני בקבוצת הפייסבוק 'מאמאצחיק': "הוא לא הביא את המיליון. מה אתן אומרות, להוריד טינדר?"

 

לאחר פרסום הפוסט של גברת ברוכים, הגיע מטר אדיר של תגובות. כמה תגובות? מעל ל-2000 תגובות עד לשעה 13:00 בצהריים!! "חחחחח אלופה. וואלה אחותי עם איך שהוא מתאר אותך וסוגד לך לא הייתי מחליפה." הייתה אחת התגובות המובילות.

עדי בוזגלו וחגית ברוכים בדו קרב ברשת ולא תאמינו על מה!

עדי בוזגלו החליטה להעלות פוסט משלה לאחר הפוסט המוצלח של חגית באותה הקבוצה ואפשר להגיד הצליחה לעקוף מעט את חגית בכמות התגובות!

 

הפוסט של עדי בוזגלו הלך ככה: "חגית ברוכים מתלבטת אם להוריד טינדר?!? בואי כפרה! שלחתי את שלי 'אח של מאור בוזגלו' חזר 'השייח' של המדינה'. למי מגיע להדליק משואה השנה?!"

 

אז האם הייתה באמת תחרות בין חגית לעדי בפוסטים בקבוצת הפייסבוק?

חגית הגיבה במדיה: "קודם כל אני שמחה שהיא הזכירה את שמי בפוסט שלה… 'מאמאצחיק' זאת קבוצה של נשים עם המון הומור עצמי. וכל פוסט שגורם לנשים שבקבוצה לחיוך ושמחה, וקצת להשתעשע על חשבון בני הזוג שלנו זה מבורך"

 

עדי הגיבה במדיה: "התכוונתי להעלות בכל מקרה והניסוח היה שונה… הפוסט האלוף של חגית שינה לי את הטקסט למשעשע יותר. אנחנו ממש לא ראש בראש, חגית אישה מדהימה וגם בני. אסי ואני לא משווים את עצמנו לאף אחד, מה ששלנו – שלנו!".

איזה פוסט היה יותר מוצלח לדעתכם? של חגית או עדי? בואו להגיב בפוסט הרשמי בעמוד האינסטגרם של שמועה:

 

View this post on Instagram

 

עדי בוזגלו וחגית ברוכים התבדחו על חשבון הבעלים ושברו את הרשת❗😱 . אפשר להגיד שאור הזרקורים כבר לא ממש על השורדים אסי בוזגלו ובני ברוכים אלה על נשותיהם שלגמרי הפכו לויראליות בפוסטים קורעים מצחוק עליהם⁉️😂 . חגית הייתה הראשונה שהעלתה פוסט פשוט חונק מצחוק על לא אחר מאשר בעלה בני בקבוצת הפייסבוק מאמאצחיק: "הוא לא הביא את המיליון. מה אתן אומרות, להוריד טינדר?"❗🤣 . עדי בוזגלו החליטה להעלות פוסט משלה לאחר הפוסט המוצלח של חגית באותה הקבוצה וזה פשוט אדירר: "חגית ברוכים מתלבטת אם להוריד טינדר?!? בואי כפרה! שלחתי את שלי 'אח של מאור בוזגלו' חזר 'השייח' של המדינה'. למי מגיע להדליק משואה השנה?!"🙃🤭 . הפוסטים של חגית ועדי זכו בתוך מספר שעות ליותר מ40,000 לייקים ואלפי תגובות לכל אחת❗😳 . אז מי עשתה את זה טוב יותר לדעתכם❓חגית או עדי⁉️🤔 זרקו לנו את השם בתגובות למטה!! 👇🏼👇🏼🔥 #ראשבראש #סקר #דוקרב #מצחיק #מאמאצחיק #תגובה #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on