המכה הקשה שגרמה לסטטיק להתאשפז בבית החולים!

המכה הקשה שגרמה לסטטיק להתאשפז בבית החולים!

השמועה אומרת...

שתפו

המכה הקשה שגרמה לסטטיק להתאשפז בבית החולים!

הסערה סביב זהותו היהודית של הזמר לירז רוסו(סטטיק) מסרבת לדעוך, לאחר שאתמול גרם לכל הרשת לכסוס ציפורניים בדאגה לשלומו בעקבות הסטורי שלו ובו כתב “עכשיו אמרו לי משהו שמטלטל את החיים עצמם”, היום הוא התמוטט והובהל לביה”ח בני ציון שבחיפה.

 

אתמול חשף סטטיק לעיני כל משהו שגרם לו לבלות את הלילה באשפוז בבית חולים מכיוון שלא יכל לשאת את הבשורה והגיע לקריסה. כאשר הזמר גילה מוקדם יותר השבוע כי “פתאום היהדות הזו שלי, הזהות שלי, הייתה מוטלת בספק.” הוא לקח את זה בהחלט קשה ביותר אבל זה לא נגמר באי ידיעה שכזו.

[quads id=”1″]

המכה הקשה שגרמה לסטטיק להתאשפז בבית החולים!

[quads id=”1″]

לאחר שפרסם ברשתות החברתיות את אשר עבר בתחילת השבוע ועל כך שזהותו היהודית הייתה בספק: “אתם לא מבינים כמה משפיל וכואב לדעת שאולי כל מה שגדלת עליו הוא לא נכון. אולי כל מה שאתה יודע הוא אשליה. ראיתי שחור. ראיתי כל כך שחור שלא היה אכפת לי יותר כלום.”

 

הגיעה בשורה טובה, לאחר שמנהליו סייעו לו בבדיקות מעמיקות על עניין ה”יהדות” הובא לידיעתו שהייתה שם טעות וכי הוא יהודי כשר ללא השגות. דבר שגרם לאנשים ברשתות החברתיות למעט בלבול, איך ברגע אחד הוא שבור מידיעה שיום למחרת כבר מסתבר שהכל בסדר ואף היו טענות שאם לא היה לו סיוע כספי מפאת מעמדו כסלב מין השורה יכול להיות שעדיין זהותו הייתה בספק!

 

וזה לא נגמר בזה, ברשת רצו שמועות או “פייק ניוז” שכל הספין הזה סביב הזהות היהודית של סטטיק ורגעי המשבר שלו היו קשורות גם לבן זוגו המוזיקלי מהצמד – בן אל תבורי ועל כל שהשניים הגיעו לקשיים ופירקו את החבילה, מה שהסתבר מהר מאוד כשקרי ומופרך לחלוטין.

לא הולכים לשום מקום עדיין – הצמד סטטיק ובן אל תבורי

ומה מצבו הנוכחי של סטטיק? לאחר מספר שעות שבהן אושפז בבית החולים בלילה הזמר שב לביתו כאשר מצבו הבריאותי התייצב בתוספת הכיתוב בסטורי: “נפש בריאה בגוף בריא זו לא סיסמא שאומרים סתם, לנפש יש תפקיד גדול והשפעה ענקית על הגוף שלנו. המכה הקשה של אתמול הראתה את אותותיה על הגוף אבל ברוך השם אני בסדר, הולך הביתה עכשיו, יאללה חוזרים לשגרה”.

[quads id=”1″]

המכה הקשה שגרמה לסטטיק להתאשפז בבית החולים!

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות