חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
השחקן המפורסם שיצא על הממשלה:"מדינה שמנוהלת על ידי הפחדה"

השחקן המפורסם שיצא על הממשלה:”מדינה שמנוהלת על ידי הפחדה”

השמועה אומרת...

שתפו

השחקן המפורסם שיצא על הממשלה:"מדינה שמנוהלת על ידי הפחדה"

אחרי שהשחקנית והקומיקאית, מיה דגן יצאה מוקדם יותר היום בפוסט חריף מאוד על ראש הממשלה בנימין נתניהו:“שערורייה! פחדנות! טמטום! חוסר הגיון! בגלל פחדנות של ראש הממשלה שלנו לאבד את הכיסא שלו כי לא היה לו האומץ לעשות את הדבר הנכון בזמן הנכון אנחנו נאבד את החיים שלנו”, נראה שהיא לא היחידה שיש לה ביקורת נוקבת כלפי השלטון.

 

גם השחקן והיוצר אנחל בונני החליט להשמיע קול זעקה דומה כלפי הממשלה עצמה והדרך שבה היא פועלת כלפי העם ברשתות החברתיות שלטענתו: “זה סגר של סתימת פיות ופיזור הפגנות ולהסיט את תשומת הלב מהדבר האמיתי”.

[quads id=”1″]

השחקן המפורסם שיצא על הממשלה:"מדינה שמנוהלת על ידי הפחדה"

בונני, העלה לעמוד האינסטגרם שלו צילום מסך מכתבה שפורסמה על מתווה הסגר הכללי שעתיד להיכנס לתוקף מיום שישי והוא לא חסך מביקורות ומדימויים שונים של האוכלוסיה ואיך שהממשלה מטפלת בהתנהלות וירוס הקורונה:

 

מודל עולמי! מדינה שמנוהלת על ידי הפחדה כרגיל
עכשיו שכבר אי אפשר לעבוד יותר על האזרח בניהול משבר למטרת כוח ושלטון מפחידים אותנו שוב עם עוד סגר ממשלה שלא יכולה לנהל גן ילדים שכונתי אפילו על הקרקס של עצמם הם לא להישתלט,

השחקן המפורסם שיצא על הממשלה:"מדינה שמנוהלת על ידי הפחדה"

[quads id=”1″]

זה לא סגר בריאותי זה אך ורק סגר פוליטי וכולם יודעים את זה הרי כבר הוכח בסגר הראשון שזה לא עובד לפחות לא כמו שהממשלה ניסתה לתת לנו להאמין למרות ההצהרות שאנחנו מודל עולמי לניהול המגפה והם פשוט סוגרים מדינה על פי סידור יחיד ולא לפי צורך הכלל, שום מדינה בעולם לא עשתה סגר שני.

 

זה סגר של סתימת פיות ופיזור הפגנות ולהסיט את תשומת הלב מהדבר האמיתי ואיפה שזה נמצא אם על הוירוס אנחנו מדברים אבל זאת לא הדאגה האמיתית של הממשלה ואלה ששולטים בה לצערי, מוזר שאין כבר מסיבות עיתונאים יומית עם הנחיות וטפיחה עצמית על השכם בניהול המצב הבריאותי כלכלי חברתי אין תוכנית וכנראה שאף פעם לא היתה

 

השחקן המפורסם שיצא על הממשלה:"מדינה שמנוהלת על ידי הפחדה"
בונני ובנו הבכור אנתוני מרלון דוד

[quads id=”1″]

הפתרון היחיד והמהיר זה לשפוך מים על נמלים שנסחפות לכל כיוון והנמלים המבולבלות זה אנחנו שקמים לעוד בוקר של אי ודאות כן יהיה סגר לא יהיה סגר הולכים לבחירות לא הולכים לבחירות ידי מושטת לגנץ הנה אני אומר פה למצלמות, ידי מושטת אליך ביבי לטובת המדינה, פה המצלמה ? זה תכלס מה שמעניין אותם כוח ושליטה.

 

הנמלים האלה שמטרידות את מנוחתו של ממשל ישראל בבלפור ומפריעות לעבודתו נאמנה הם אלה משלמי המיסים על כסף שכבר מזמן אין. אלה שקמים בבוקר עם שביב של תקווה שמה שנשאר מהחינוך עדיין התנהל בצורה נורמלית וסדירה ולשים לב למערכת אולי הכי חשובה שיש לנו ואלה שכל כך אבודים

 

שאולי היום יפתחו את התאטראות או הפקות ואולי סוףסוף יהיה פה תרבות ולא להכיל את הנמלה בעוד תוכנית ריאליטי מנוונת או אולי ישאירו את המסעדות פתוחות או הירקן בשוק או הספורטאי המצטיין שימשיך להביא כבוד למדינת ישראל כל אלה, אנחנו, מביאים כבוד למדינת ישראל בין אם זה שרוצים להתפרנס בכבוד או מי שמייצג אותנו בחוץ בכבוד וכו…

 

בונני סיים את הפוסט בדברים הבאים:

[quads id=”1″]

הוכחנו פעם אחר פעם כמה כבוד יש לנו למדינה הזאת אבל הממשלה כבר מזמן איבדה כבוד אלינו. זה עצוב ומכעיס אבל בעיקר מפחיד של הקלות הבלתי נסבלת. תמשיכו לשחק במונופולי ולזרוק מים על נמלים.

 

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות