חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
זוכת המירוץ למיליון שני אלון נגד השוטר: "חתיכת גזען! חוצפן!"

זוכת המירוץ למיליון שני אלון נגד השוטר: “חתיכת גזען! חוצפן!”

השמועה אומרת...

שתפו

זוכת המירוץ מיליון שני אלון נגד השוטר: "גזען! חוצפן!"

זוכת “המירוץ למיליון” עונה 4 ומתמודדת העונה הנוכחית של עונת האולסטארס, שני אלון נעצרה היום בבוקר ע”י שוטר תנועה וזה לא נגמר רק בצעקות והטחת האשמות כלפי השוטר שהעלה לה את סכום הקנס!

 

שני אלון העלתה היום שרשרת סטוריז(אותם הספיקה למחוק מהסטורי אך התיעודים רצים ברשתות) בהם התעמתה עם שוטר שתחילה רצה לתת לה דוח תנועה בסך 250 ש”ח אבל העלה לה את הסכום הדרוש לתשלום ל-500 ש”ח בלי יותר מדי הסברים לטענתה, דבר שגרר תגובה מצולמת וסופר קולנית של שני מול השוטר.

[quads id=”1″]

שני אלון עם בן הזוג למירוץ, שי גבריאל

שני נראית בסרטון הבא מאוד זועמת על השוטר, כאשר היא מנסה לקבל ממנו את הסיבה שהעלה לה את סכום הקנס אך באין הנתן תשובה ברורה היא הטיחה בה שמדובר בגזענות: “מה שאתה עושה עכשיו זה גזענות, לפני שניה אמרת לי שאתה נותן לי דו״ח של 250 שקל, אמרת שהמשאית הזאתי עשתה את אותה עבירה, ופתאום עכשיו כי אמרתי לך שאתה לא צודק אז אתה מפעיל שיקול דעת לתת לי 500 שקל? זה גזעני! אתה חוצפן!”

למי שיש דז’ה וו ממקרה ליהי גרינר ותקרית “השוטר התימני” אז כנראה שלא לחינם, אומנם שני קיבלה דו״ח תנועה בסך 500 שקלים ו-8 נקודות, אבל בשרשרת של סטוריז לאינסטגרם שלה לאחר המקרה הזה, ולאחר שמחקה את התיעודים הבטיחה שני שהמקרה הזה יגמר בבית משפט ואף קיבלה ייעוץ והכוונה מעורך דינה בנושא.

זוכת המירוץ מיליון שני אלון נגד השוטר: "גזען! חוצפן!"
בזכייה הקודמת של “המירוץ למיליון” על קו הסיום

[quads id=”1″]

 

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות