בניגוד להנחיות: אייל גולן, עומר אדם ונסרין חגגו בהפקת ענק!

בניגוד להנחיות: אייל גולן, עומר אדם ונסרין חגגו בהפקת ענק!

אין אין חגיגה, בלי בלי בלי הפקה? אם תשאלו את אירית רחמים אז כנראה שחייבים לחגוג את יום ההולדת של בן זוגה כמו שצריך גם בימים שלפני הסגר כאשר מניין הנדבקים שובר שיאים חדשים.

 

אם לקחת דוגמה מכמות האנשים שהגיעו למסיבה ומרמת הצפיפות של האנשים שרקדו להם להנאתם לצלילי הזמרים האגדיים, עומר אדם, נסרין קדרי ואייל גולן ללא מסיכות, אז כנראה שלא למדנו יותר מדי והסגר הקרוב הוא גם לא האחרון.

אירית רחמים חוגגת. מתוך האינסטגרם

קצת יותר מ-24 שעות לפני הסגר הכללי שיגרום למדינה להשתתק כמעט לגמרי למשך שלושה שבועות, מפיקת הענק אירית רחמים הרימה הפקה חגיגית לבן הזוג שלה, עמוס לוזון שחגג יום הולדת בביתם הפרטי בהרסוף במסיבה שנראית לפי התיעודים כמסיבה לפני תקופת המגיפה.

 

תאמינו או לא אבל כבר בכניסה התבקשו החוגגים לא לתעד את האירוע ואף קיבלו הוראה לכסות את עדשות המצלמות במכשירים הסלולריים מחשש לדליפה! ואם לשפוט מהקטעים המועטים שזלגו לרשתות החברתיות, בהחלט הייתה שם הפרה לא פשוטה של ההנחיות.

למסיבה הגיעו יותר מ-100 מוזמנים שנהנו מההפקה המדהימה של רחמים ועם כל הזוהר והתהילה, לגמרי אפשר לראות שלא ממש שמרו שם על ההנחיות, הן מבחינת מרחק וצפיפות, ריקודים וכמובן.. מסיכות, שיהיה לכולנו בהצלחה עד הגל הבא?

יש מסיכה, יש נגיעה: אייל גולן וחברים. צילום: אביב חופי