חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
מעיין אשכנזי נשאלה בשידור על אביחי אוחנה ונשברה בבכי!

מעיין אשכנזי נשאלה בשידור על אביחי אוחנה ונשברה בבכי!

השמועה אומרת...

שתפו

מעיין אשכנזי נשאלה בשידור על אביחי אוחנה ונשברה בבכי!

לא בטוח שמעיין אשכנזי היא היחידה שלא הצליחה לעצור את הדמעות בראיון המרגש הזה לכבוד השנה החדשה בקשת 12 מול צמד המנחים שירי מימון ואיתי לוי, אחרי הדברים המרגשים שהתוודתה בהם, נראה שגם חלק מהצופים חוו התרגשות עצומה.

 

מעיין אשכנזי התראיינה בתוכנית מיוחדת לחג “פותחים שנה יחד” ונשאלה שאלות על חייה האישיים כגון על העסק המתפתח והתוכניות לשנה החדשה, אבל נראה שהנושא שתפס את רוב תשומת הלב ואף גרם לה להתרגש ולדמוע היה כשדיברה על האקס שלה, אביחי אוחנה.

[quads id=”1″]

מעיין אשכנזי נשאלה בשידור על אביחי אוחנה ונשברה בבכי!
מעיין ואביחי ברגעים של אושר מהעבר

אשכנזי פשוט לא הצליחה לעצור את הדמעות כאשר נשאלה מה היא מאחלת לעצמה לשנה החדשה והחליטה למסור איחול מהלב גם לבן הזוג בשלושת השנים האחרונות ממנו נפרדה רק לאחרונה, אביחי אוחנה.

 

מעיין התוודתה בפני צמד המנחים שירי מימון ואיתי לוי:“הייתה לנו זוגיות עמוקה, מיוחדת. לא יודעת אם אי פעם אני אוכל לחוות זוגיות כזאתי” ואיתי לוי אמר שהוא מאמין שהם יחזרו, מה שגרר תגובה אמיצה של שירי מימון:“אני מאמינה בטוב, אז אולי זה גם לא טוב שהם יחזרו? לך תדע”.

 

יותר מאוחר כשנשאלה מה היא מאחלת לעצמה לשנה החדשה שיתפה:“אני רוצה לחייך, אני רוצה להיות מאושרת, אני רוצה להיות  שמחה.. אממ.. אני מאחלת את זה גם לאביחי..” ואז עלו לה דמעות.

[quads id=”1″]

מעיין אשכנזי נשאלה בשידור על אביחי אוחנה ונשברה בבכי!
מעיין אשכנזי מאחלת באינסטגרם היום: “חג שמח ושנה טובה ומבורכת – אמן 🌸🍏”

צפו בחלק המרגש מהראיון וספרו לנו האם אתם מסכימים עם שירי שאולי גם לא טוב שהיא ואביחי יחזרו? או האם אתם חושבים שהם חייבים אבל חייבים קאמבק?

 

View this post on Instagram

 

זה פשוט קורע את הלב❗❗😱😢 . מעיין אשכנזי מדברת על הזוגיות עם האקס, אביחי אוחנה ופשוט לא מצליחה לעצור את הדמעות כאשר נשאלה מה היא מאחלת לעצמה לשנה החדשה והחליטה למסור איחול מהלב גם לבן הזוג בשלושת השנים האחרונות ממנו נפרדה רק לאחרונה❗😳😲 . מעיין התוודתה בפני צמד המנחים שירי מימון ואיתי לוי:”הייתה לנו זוגיות עמוקה, מיוחדת. לא יודעת אם אי פעם אני אוכל לחוות זוגיות כזאתי” ואיתי לוי אמר שהוא מאמין שהם יחזרו, מה שגרר תגובה אמיצה של שירי מימון:”אני מאמינה בטוב, אז אולי זה גם לא טוב שהם יחזרו? לך תדע”.😳😱 . מסכימים עם שירי שאולי גם לא טוב שהם יחזרו❓או חושבים שהם חייבים אבל חייבים קאמבק⁉️🤔🤨 . שברו אותנו בתגובות למטה 👇🏼👇🏼💥 #ראיון #אהבה #קאמבק #זוגיות #פרידה #שנהחדשה #שנהטובה #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv מתוך “פותחים שנה יחד” בקשת 12.

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות