חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
הלם: מתמודדת המירוץ למיליון שני אלון נשברת בבכי קורע לב!

הלם: מתמודדת המירוץ למיליון שני אלון נשברת בבכי קורע לב!

השמועה אומרת...

שתפו

הלם: מתמודדת המירוץ למיליון שני אלון נשברת בבכי קורע לב!

שני אלון מצוות האולסטארס שי ושני העלתה כל היום לחשבון שלה סטוריס על כמה שהיא כועסת על הדברים ששודרו בפרקים האחרונים של הריאלטי “המירוץ למיליון” ואיך השם שלה נקשר לחרם בעקבות הזוג יעל ויוסיאל.

 

נראה שאת הדרמה הזאת כבר אי יהיה אפשר להשאיר מאחור בארצות הניכר, המתח בין הזוגות שי ושני לבין יעל ויוסיאל שבר שיאים לאחר שבפרומו לפרק הבא שודר כי יעל טוענת על כך ששי ושני “עושים עליי חרם” דבר שגרם לשני לצאת במחול של סטוריז כנגד אותה אמרה של יעל ברשתות החברתיות!

[quads id=”1″]

שני העלתה סדרה של סטוריז שבין היתר כתבה בהם:”אני עצבנית של הלייף, אמא’לה, אני בשוק ממה שראיתי עכשיו בפרק. ותבינו שאני בדיוק כמוכם צופה בזה פעם ראשונה אחרי שסיימו לשדר את העונה. אני לא יודעת למה יעל בוכה, אבל זה בטח לא קשור אלינו, לא אליי ולא לשי”.

 

יותר מאוחר שני גם הבטיחה לעלות ללייב היום(שלישי) בשעה 20:30 בערב ולפתוח את “כל האמת בפרצוף” גם על מה שקרה ביניהם לבן יעל ויוסיאל וגם סודות מההפקה, רק שממש בדקות האחרונות קרתה דרמה חדשה ורצינית ביותר!!

[quads id=”1″]

יעל ויוסיאל: טוענים לחרם אבל מה קרה בתכל’ס?

שני אלון שהייתה אמורה לעלות בקרוב ללייב ולחשוף את הצד שלה ושל שי בתקרית “החרם” מול יעל ויוסיאל וחשיפת סודות ההפקה נשברה בבכי בסטוריז מהדקות האחרונות והחליטה לשפוך את הלב בדמעות ולבטל את הלייב.

 

“טוב תקשיבו..עובר עלי יום גיהינום, אני לא הולכת לעלות בשמונה וחצי בלייב. אני מוכנה לספוג מלא מלא דברים אבל אני לא מוכנה שיקשרו את השם שלי לחרם!”

 

והדגישה:”בחיים לא עשיתי חרם, אני בחיים לא אעשה חרם על שום בן אדם ואני לא יכולה להתמודד עם זה כי זה לא היה ולא נברא!”

 

צפו ברגעי הדרמה מתוך הסטוריז הכואבים של שני ואל תשכחו להגיב בפוסט הרשמי בעמוד של שמועה:

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

מתמודדת המירוץ למיליון פרצה בבכי היסטרי בסטורי❗😱😳 . שני אלון שהייתה אמורה לעלות בקרוב ללייב ולחשוף את הצד שלה ושל שי בתקרית “החרם” מול יעל ויוסיאל וחשיפת סודות ההפקה נשברה בבכי בסטוריז מהדקות האחרונות והחליטה לשפוך את הלב בדמעות ולבטל את הלייב❗😲 . “טוב תקשיבו..עובר עלי יום גיהינום, אני לא הולכת לעלות בשמונה וחצי בלייב. אני מוכנה לספוג מלא מלא דברים אבל אני לא מוכנה שיקשרו את השם שלי לחרם!” . והדגישה:”בחיים לא עשיתי חרם, אני בחיים לא אעשה חרם על שום בן אדם ואני לא יכולה להתמודד עם זה כי זה לא היה ולא נברא!” . מה דעתכם על הווידוי הכואב הזה של שני⁉️ דברו אלינו בתגובות למטה 👇🏼👇🏼 #חרם #דרמה #לייב #תגובה

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות