חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
מתנצלת על המילה חרם?! יעל כרמון סוגרת חשבון עם שני אלון!

מתנצלת על המילה חרם?! יעל כרמון סוגרת חשבון עם שני אלון!

השמועה אומרת...

שתפו

מתנצלת על המילה חרם?! יעל כרמון סוגרת חשבון עם שני אלון!

יעל כרמון עושה סוף לדרמות ברשת סביב ה”חרם” של שני אלון!? אם תשאלו אותנו זה כנראה לא סוף הסיפור והדרמה ממשיכה אף להסתעף!

 

מתמודדת המירוץ למיליון יעל מהצוות יעל ויוסיאל מנסה לעשות סוף לפרשת ה”חרם” בעקבות המשפט “עושים עליי חרם” שנאמר על ידה בתוכנית והיה מכוון למתמודדת שני אלון וגרם לרשת לגעוש?!

[quads id=”1″]

שני אלון בוידאו שהעלתה היום: "יש דברים שההפקה לא מראה לכם"
שני אלון בוידאו שהעלתה היום באינסטגרם: “יש דברים שההפקה לא יכולה לשדר לכם!”

יעל העלתה פוסט אותו פתחהבנימה מעט לוחמנית:“טוב. חיכיתי המון… היה נראה לי ראוי לראות את הפרק קודם ולהיזכר באירועים שקרו לפני פאקינג שנתיים לפני שאני מגיבה מתוך סערת רגשות.” והוסיפה הסתייגות מהדברים שנאמרו עליה ועל בן דודה:”מי שראה את הפרק היום רואה בצורה חד משמעית שלהגיד על יוסיאל ועליי שקרנים זה מופרך. מופרך זו מילה עדינה.”


 

והתחילה להתרכך כאשר עלה עניין החרם:“יחד עם זאת. החזיקו חזק !!! משמעות המילה חרם היא אכן קשה. היו ימים לא קלים… רכילויות בטיסות, דיבורים וליחשושים, התעלמויות בשירותים… הייתי עייפה רעבה ועצבנית. כמו כולם. את מה שהרגשתי הרגשתי. הבכי – אותנטי.”

מתנצלת על המילה חרם?! יעל כרמון סוגרת חשבון עם שני אלון!
יעל ויוסיאל בפוסט שעלה היום. צילום: אור דנון

“את המילה חרם אני לוקחת בחזרה. ולו רק בשביל לא להוזיל את המילה הכל כך קשה הזו.”

 

“ההרגשה שלנו במירוץ כשגילינו לאט לאט איזה מהלך מסריח נתפר על הגב שלנו היא הרגשה רעה. נוראית. לא מאחלת לאף אחד בעולם שמישהו ישים לעצמו למטרה להתיש אותו נפשית. אכן הותשתי.”

 

“אני רוצה לבקש מכולם- עצרו סוסים ומהר. החיבוק מהקהל הוא נעים ומחמם את הלב… אבל יש ביניהם הרבה מאוד טוקבקים קשים ביותר כלפי שני שאין להם סגנון והם ולא מחמיאים לכם . זה לא מגניב ולא מרים לי.”

 

“מבקשת חד משמעית להפסיק עם זה. זו הפעם האחרונה שאני מתייחסת לקרקס המביך הזה. האירועים היו לפני שנתיים זה כל כך מאחורינו. חתימה טובה ;)”

 

אם אתם חושבים שזה נגמר בדברים האלה של יעל ושסוף טוב הכל טוב, אז לאחר הפוטס של יעל עלו מספר סטורים של שני כל הסטוריז הבאים בהם היא החליטה לעשות החלטה וסגור את האינסטגרם שלה בעקבות מבול השנאה נגדה!?

מתנצלת על המילה חרם?! יעל כרמון סוגרת חשבון עם שני אלון!
תסגור את האינסטגרם? שני אלון בסטורי מהלילה

[quads id=”1″]

ואולי הסיבה מוצדקת? זוהי הודעה מיני רבות ששני קיבלה והחליטה לשתף בה מאחלים לה “תמותי”:

מתנצלת על המילה חרם?! יעל כרמון סוגרת חשבון עם שני אלון!
מההודעות ששני אלון קיבלה באינסטגרם הפרטי שלה

חושבים שמה שעובר על שני מוגזם? מסכימים עם הצד יעל בעניין? בואו להגיב בפוסט הרשמי שלנו באינסטגרם:

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

יעל כרמון עושה סוף לדרמות ברשת סביב ה”חרם” של שני אלון⁉️😱😳 . סוף טוב הכל טוב❓🙄 מתמודדת המירוץ למיליון יעל מהצוות יעל ויוסיאל מחליטה לעשות סוף לפרשת ה”חרם” בעקבות המשפט “עושים עליי חרם” שנאמר על ידה בתוכנית והיה מכוון למתמודדת שני אלון 😳 . יעל העלתה פוסט אותו פתחה בנימה מעט לוחמנית:”טוב. חיכיתי המון… היה נראה לי ראוי לראות את הפרק קודם ולהיזכר באירועים שקרו לפני פאקינג שנתיים לפני שאני מגיבה מתוך סערת רגשות.” והוסיפה הסתייגות מהדברים שנאמרו עליה ועל בן דודה:”מי שראה את הפרק היום רואה בצורה חד משמעית שלהגיד על יוסיאל ועליי שקרנים זה מופרך. מופרך זו מילה עדינה.”❗😲 . ועם זאת היא החליטה לחזור מדבריה על המילה חרם: “משמעות המילה חרם היא אכן קשה.” וגם הוסיפה והדגישה:”את המילה חרם אני לוקחת בחזרה. ולו רק בשביל לא להוזיל את המילה הכל כך קשה הזו.”😱 . יעל הוסיפה הסבר על מה שעברה במירוץ והבטיחה גם לסגור את הסאגה:”זו הפעם האחרונה שאני מתייחסת לקרקס המביך הזה.”🙄 . עכשיו שהכל על השולחן: מסכימים במקרה הזה עם יעל❓ או עם שני⁉️🤔 בואו נשמע מה יש לכם להגיד בנושא למטה 👇🏼👇🏼 #סקר #התנצלות #חרם #המירוץלמיליון #אהבתחינם #שמועה #בידור #תלאביב #telaviv

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות