חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
יוצאת "האח הגדול" חושפת את תקופת השבר "איבדתי את הכוח"!

יוצאת “האח הגדול” חושפת את תקופת השבר “איבדתי את הכוח”!

השמועה אומרת...

שתפו

יוצאת "האח הגדול" חושפת את תקופת השבר "איבדתי את הכוח"!

 

מי שכיכבה בעונה האחרונה של הריאלטי האהוב “האח הגדול”  שיתפה בכאב את עוקביה בסטורי:“פעם ראשונה חוויתי דיכאון. נבהלתי מאוד” אבל גם הייתה בסוף תפנית חיובית? “אני מודה כל בוקר. תודה על הקורונה! תודה על הסגר!” מנחשים מי? המשיכו לקרוא

 

זה לא המקרה הראשון של יוצא או יוצאת ריאלטי שחוו דיכאון בתוך הבית או מחוצה לו, אם זה בעקבות ההשפעות הפסיכולוגיות הקשות בתוך בית הסגור במשך 24 שעות ביממה המצולם ע”י מצלמות, או במקרים יותר תכופים כאשר כבר יצאו מהבית ורגעי התהילה וההייפ שאפפו אותם מסביב לשעון דועכים להם מהר מאוד לאחר סיום העונה ומכניסים הרגשה של ריקנות וקושי רב.

[quads id=”1″]

יוצאת "האח הגדול" חושפת את תקופת השבר "איבדתי את הכוח"!

שירלי סידיק זכורה בעונה האחרונה בתור הדיירת החדשה של העונה שהיה לה מערכת זוגית קצרצרה ביותר עם אדם שכידוע לא צלחה את מבחן המציאות. שירלי הייתה מספיק אמיצה כדי לשתף את כולם בתקופה הקשה שעברה עליה מאז היציאה מהבית אבל יש לזה גם סוף טוב ומסר חיובי לעוקבים שלה:

 

“2020 התחילה מוזר. מצד אחד היא התחילה מהגשמת חלום, מצד שני זה לא באמת הוביל לשום מקום. ואחרי זה עוד כמה כאפות בדרך… יצאתי מתוכנית ריאליטי. מה אני לא אשב על הספה ופשוט יתקשרו אלי ויפילו עלי מלא עבודה? זה לא עובד ככה? 4 חודשים של ישיבה על הספה וכלום. המוח לא מצליח להכיל אפילו טלויזיה. פעם ראשונה חוויתי דיכאון.”

 

“נבהלתי מאוד. ידעתי ב100% מה עובר עליי ואיך קמים מזה. אכלתי סיבוב על הרבה אנשים בדרך, פתאום אתה מבין מה באמת חשוב ומה לא , איפה כדאי לי לבזבז אנרגיות ואיפה פשוט אין טעם וזה לא שלי. יצאתי מתרדמת ארוכה מאוד. בהתחלה הכל היה שחור, אבל עם הזמן הבנתי איזה מתנה קיבלתי. מישהו שם למעלה האיר את עיניי. איבדתי עבודה. איבדתי את הכוח.”


יוצאת "האח הגדול" חושפת את תקופת השבר "איבדתי את הכוח"!

“אבל לא באמת… מצאתי את אני האמיתית. אני סוף סוף נישארתי בלי ברירה והתחלתי לעשות מה שהייתי צריכה לעשות הרבה לפני.וזה מרגיש…. ואו! אין אושר כזה. העבודה התחילה לזרום מכל כיון!”

 

“אני מודה כל בוקר. תודה על הקורונה! תודה על הסגר! אבל הכי חשוב לי להזכיר שאני לא מיוחדת וכולנו אותו הדבר! ואם אני הצלחתי גם אתם יכולים. פשוט לעשות סוויץ׳ בראש. תבינו שאף אחד לא יציל אותכם ואף אחד לא יעזור לכם. רק אתם לעצמכם! קחו את עצמכם בידיים. תאספו את כל השליליות בגוש אחד ופשוט תתחילו לחשוב חיובי.”

 

“תתחילו לעשות את מה שאתם באמת אוהבים בלי לחשוב יותר מידי מה יהיה ואיך זה יכול לתרום לכם. פשוט תעשו. בטוחה שלכל אחד מאיתנו יש משהו שהוא ככ רוצה לעשות, אבל בחיים לא העזתם. פשוט תבחרו להיות מאושרים. להסתפק במעט ולצפות לטוב והטוב יגיע אני מבטיחה! זה חוק היקום.”

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות