הלם מוחלט: זה הזוג שיודח מהמירוץ למיליון בהדחה הקרובה!?

הלם מוחלט: זה הזוג שיודח מהמירוץ למיליון בהדחה הקרובה!?

השמועה אומרת...

שתפו

הלם מוחלט: זה הזוג שיודח מהמירוץ למיליון בהדחה הקרובה!?

אנחנו עדיין המומים שזה מה שהולך לקרות בשני! הזוג המצחיק ביותר שאולי הכי התגעגענו אליו בששת השנים האחרונות מאז שרצו למיליון בעונתם המקורית הולך להיות מודח בהדחה הקרובה ואיך אנחנו יודעים? המשיכו לקרוא

 

הפקת התוכנית “המירוץ למיליון” העלתה פרומו עם הכותרת “אנחנו ממש לא בעד ספויילרים” ומסתבר שככל הנראה הם בעצמם חשפו את זהות הזוג שיטוס חזרה הביתה בגלל אותו הפרומו באלמינציה פשוטה משאר הפרומואים!

[quads id=”1″]

הלם מוחלט: זה הזוג שיודח מהמירוץ למיליון בהדחה הקרובה!?

בפרומו להדחה שתתקיים ביום שני הקרוב הוצג כי אחד מבין הזוגות אורי ובן, אן וירדן ואלה ו-וובה יהיו המודחים באותו הערב וכמובן ששמועה כאן בשבילכם כדי לחשוף את זהות הזוג המודחים הטריים ואתם תהיו בהלם מי הם!

 

בפרומואים הראשונים לפני שעלתה עונת האולסטארס הנוכחית, נראה שגם בפרומו של אן וירדן וגם אצל האחים ה-שפלנים ישנם קטעים ממשימות שטרם שודרו!(משמע הזוגות טרם הגיעו אליהן ולכם לא יודחו), לעומת הפרומו של אלה ו-וובה שבו מוצגים כל הקטעים ששודרו עד עכשיו.. בלבד מה שאומר בעצם שככל הנראה הם יעצרו בקטע זה של המירוץ.

 

הפרומו של אלה ו-וובה לעונה הנוכחית, כל הקטעים שודרו וזה אומר הכל?:

מופתעים מהזוג שכנראה הולך להיות מודח בשני הקרוב? מבואסים או דווקא שמחים? בואו נשמע אתכם בפוסט הרשמי של שמועה באינסטגרם:

[quads id=”1″]

 

View this post on Instagram

 

הלם מוחלט❗❗שמועה שוב חושפת: המודחים הבאים במירות למיליון הם…‼️❓😱😭 . הפקת התוכנית “המירוץ למיליון” העלתה פרומו עם הכותרת “אנחנו ממש לא בעד ספויילרים” ומסתבר שככל הנראה הם בעצם חשפו את זהות הזוג שיטוס חזרה הביתה בגלל אותו הפרומו⁉️😳 . בפרומו להדחה שתתקיים ביום שני הקרוב הוצג כי אחד מבין הזוגות אורי ובן, אן וירדן ואלה ו-וובה יהיו המודחים באותו הערב וכמובן ששמועה כאן בשבילכם כדי לחשוף את זהות הזוג המודחים הטריים ואתם תהיו בהלם מי הם❗😲 . ⚡אזהרת ספוילר מקטע זה⚡ . בפרומואים הראשונים לפני שעלתה עונת האולסטארס, נראה שגם בפרומו של אן וירדן וגם אצל השפלנים ישנם קטעים ממשימות שטרם שודרו!(משמע הזוגות טרם הגיעו אליהן ולכם לא יודחו), לעומת הפרומו של אלה ו-וובה שבו מוצגים כל הקטעים ששודרו עד עכשיו.. בלבד ❗😱 . מופתעים מהזוג שכנראה הולך להיות מודח בשני❓מבואסים\שמחים⁉️🤔 דברו אלינו למטה בתגובות 👇🏼👇🏼 #חשיפה #ספוילר ##המירוץלמיליון #שוק #הלם #שמועה #בידור תודה ל- @roniezr210

A post shared by 📺 שמועה בידור ישראל 📺 (@shmua_bidur) on

Subscribe
Notify of
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות