חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
קורין גדעון עשתה אצבע משולשת וחטפה מהגולשים וזו הסיבה!

קורין גדעון עשתה אצבע משולשת וחטפה מהגולשים וזו הסיבה!

השמועה אומרת...

שתפו

מנחת הטלוויזיה קורין גדעון החליטה להשתעשע עם העוקבים שלה בסרטון קצר בסטורי שהיה אמור להיות מצחיק אבל זכה דווקא לביקורת קשה מצד הגולשים שלא איחרו לתקוף אותה ברשתות החברתיות!

 

 

מנחת “האח הגדול” ו-“2025” חשבה שתוכל להשתעשע עם העם הקהל שלה שישב בסגר בזמן שהיא קיבלה אישור לנסוע לירושלים כדי לקחת חלק במשדר סליחות חדשותי מיוחד שהתבצע בכותל וכתבה: “כשכולם בסגר ולך יש אישור לנסוע לירושלים” בעודה מניפה אצבע משולשת.

נראה שמה שתוכנן כבדיחה מצד גדעון הפך אט אט למה שנתפס כפרובוקציה חסרת טעם מצד מגיבים רבים ברשת שתגובותיהם עלו במתקפה חזיתית מולה בפוסט של חיים לוינסון ברשת הטוויטר.

 

תגובות קשות כגון:“מסכנה, הייתה מתה להיות בהפגנות, וככה היא מבטאת את התיסכול שלה על החיים המסכנים שלה.” או “טוב שלא עשתה את זה ליד הכותל. בושה” וגם תגובה מאוד קשה של צייצן ידוע:“היא בהחלט יחד עם סיון רהב מאיר דוגמאות מושלמות לכל מה שרע בישראל ובתושביה. כלומר, רואים אותה, זה הכי לא. הקצה של הלא. הזוועה הכי גדולה. שילוב של כל מה שחולה במערב עם כל מה שחולה ביהדות.”


[quads id=”1″]

 

קורין גדעון עשתה אצבע משולשת וחטפה מהגולשים וזו הסיבה!
בזמן שחטפה מתקפות, העלתה תמונה מהכותל וזכתה לתגובות מחבקות

[quads id=”1″]

היו גם מעטים באותו הפוסט בטוויטר שניסו להגן על גדעון ממבול המתקפות:“אוי נו, הומור רק שמתאים? בדיחה פחות מוצלחת . קחו בקלילות לפני העליהום.”

 

לאחר שהרשת שקצה וגעשה מאותו סטורי אצבע משולשת של מנחת הטלוויזיה, גדעון החליטה להעלות סטורי בנפרד שמתייחס לאותו קטע עם האצבע המשולשת והיא ממש לא התנצלה על כך: “על זה דווקא לא מבקשת סליחה, אלא מבקשת שמי שנפגע יצטייד בחוש הומור. זה מומלץ בחום”.

קורין גדעון לא מתנצלת

גדעון שלא התקפלה כלל מהרוח והצלצולים שעשה סטורי האצבע המשולשת שלה המשיכה להזין תכנים ברשתות החברתיות ואף העלתה תמונות שלה ושל בעלה בלבוש מסורתי לרגל החג ואף תמונה שלה בכותל, פוסטים שזכו להרבה מאוד אהדה ונראה כי העניין מבחינתה נסגר קליל.

קורין גדעון עשתה אצבע משולשת וחטפה מהגולשים וזו הסיבה!
חילי לובש את ה״קיטל״ כנהוג.

Subscribe
Notify of
guest
0 תגובות
Inline Feedbacks
הצג את כל התגובות